Křeslo KAYAK s otočnou podnoží

Cena za kus bez DPH
24 233 CZK
Cena za kus včetně DPH
29 322CZK
Celková cena s DPH (1 ks)
29 322
Dostupnost: Do 6 týdnů
ks
 
prosím zvolte
Planet
Cura
Skill/Secret
Trevi
Xtreme
Bond
Esedra
ExtremaAU
ExtremaIKON
Fenice
Hitch
Repetto
Pravá kůže
Výrobce:
KASTEL

Interiérový nábytek KASTEL  Komfort a design z Itálie KASTEL je dynamickou společností, která působí v oblasti dekorace interiéru. Výrobky značky KASTEL zahrnují různé typy...

Otočné křeslo KAYAK s prošíváním na centrální podnoží

Moderní design v dokonalém provedení

Elegantní čalouněná židle KAYAK značky KASTEL s nízkým opěrákem, čtvercovým prošíváním a centrální podnoží zaujme otevřeným a zaobleným tvarem skořepiny. Vysoký komfort poskytuje pevný vnitřní ocelový rám s výplní z kvalitní polyuretanové pěny. Skořepina je čalouněná v látce, kožence či kůži v mnoha materiálových a barevných provedeních dle vašeho výběru z aktuálního vzorníku. Vybírat můžete z nabídky čalounění se zvýšenou odolností proti požáru a voděodolných materiálů či textílií s antibakteriální úpravou. Dvoubarevné čalounění lze vybírat pouze v rámci stejného druhu materiálu. (Parametr "vnitřní provedení" zahrnuje vnitřní stranu sedáku a opěráku, vnější stranu opěráku a spodní strany sedáku. Parametr "vnější provedení" zahrnuje spodní přední stranu sedáku a vnější strany křesla.) Široká nabídka podnoží umožňuje přizpůsobení židle typu interiéru. Centrální podnož z nerezové oceli s kruhovou základnou v černém lakování je vybavema otočným mechanismem.

Osobitá kolekce KAYAK

Moderní a velmi dekorativní křeslo působí, jako kdyby do našich interiérů přišlo z budoucnosti či z vesmírných korábů Hvězdných válek. Můžete si vybrat z mnoha variant úprav detailů: výšku opěráku, způsob prošívání, typ podnože či provedení čalounění v jednobarevné či dvoubarevné verzi. Ať už zvolíte kteroukoli variantu, budete určitě spokojeni. Certifikát CATAS garantuje dodržování platných norem EU na bezpečnost, pevnost a trvanlivost nábytku.

Univerzální modely KAYAK využijete v domácí jídelně i na konferencích. Skvěle zapadnou do bytových či kancelářských interiérů, veřejného prostoru, restaurací či hotelů. Kromě pestré nabídky čalounění kolekce nabízí také širokou škálu povrchových úprav pevných nebo otočných podnoží. Křesla se současným minimalistickým designem poskytují pohodlí a povýší každé setkání o příjemný zážitek. S výběrem toho pravého vám ochotně a rádi poradí naši specialisté - kontaktovat je můžete zde.

Prodlužte životnost nábytku

Chtěli bychom, aby vám nábytek sloužit co nejdéle. Protože víme, že důležitou roli v jeho odolnosti hraje správná údržba, připravili jsme pro vás několik tipů a doporučení, jak se starat o různé typy povrchu a čemu se naopak vyvarovat >> péče o nábytek.

Počet kusů v balení 1
Šířka (mm) 810
Hloubka (délka) (mm) 700
Celková výška (mm) 750
Výška sedáku (mm) 420
Záruka (měsíce) 24
Objem balení (m3) 0,50
Hmotnost produktu (kg) 15

Katalog
Kastel-Kayak-technicky-list-3D.pdf
katalog KA_Brochure_Book-03_2021.pdf
3D prvky
Kastel-Kayak-3D.zip

Nenašli jste zde ke stažení, co jste hledali?

Neztrácejte hlavu a přihlašte se do naší Profizóny, ve které najdete 3D modely, HR obrázky, technické listy a další materiály.

Pokud jste nenašli, co hledáte, kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme.

 

přihlásit do profizóny

Registrujte se doprofizony

Příbuzné produkty