KASTEL

KASTEL - Komfort a design z Itálie

KASTEL je dynamickou společností, která působí v oblasti dekorace interiéru. Výrobky značky KASTEL zahrnují různé typy sedacího nábytku – židle, barové židle, křesla, multisedáky, sedací soupravy, stoly atd. Italská společnost vyrábí sedací nábytek pro kanceláře, veřejnost i domácnosti – vybere si opravdu každý. Sedací nábytek od KASTEL v sobě kombinuje design a komfort, v souladu se svým posláním a filosofií, kterými se společnost řídí během výroby od začátku až do konce. Výrobní linky KASTEL díky pečlivého a autentického výzkumu a ergonomie nabízí prvotřídní kvalitu, funkčnost a prestižní image svých produktů. Zaměstnanci firmy jsou opravdovými profesionály s týmovým duchem, díky nimž může společnost vyrábět a prodávat vysoce kvalitní italský nábytek.


 

Prostřednictvím řádné studie a analýzy potřeb zákazníků a  soudobých trendů na trhu Kastel začíná designovat ideální produkt, který splňuje tyto požadavky musí splňovat a zároveň hledá nejlepší způsob, jak jej představit potenciálním uživatelům. Všechny informace o produktech Kastel jsou zákazníkům volně k dispozici, jak na internetu, tak v tištěných katalozích.

Kastel je storprocentně značkou, pro kterou je kvalita výrobků prioritou. Značka dlouhodobě usluje nejen o kvalitu, ale i efektivitu výroby a profesionalitu svých zaměstnananců i partnerů.  Úspěšnost její snahy je doložena certifikátem kvality ISO 9001.Reference 

Kanceláře, hotely a hostely a z celého světa sázejí na hravý, jednoduchý a prvotřídní design italské kvality Kastel. od mezinárodních poboček bank, přes policejní stanice, ambasády, golfové kluby až po kanceláře nadnárodních firem, seznam projketů, na kterých se Kastel podílel je opravdu dlouhý. 

Zobrazit více
Kastel - Katalog Master - Intro 2017.pdf
Kastel - Katalog Barové židle 2017.pdf
Kastel - Katalog Pracovní židle 2017.pdf
Kastel - Katalog Lavice a stoly 2017.pdf
Kastel - Katalog Manažerská křesla 2017.pdf
Kastel - Katalog židle 2017.pdf
Kastel - Katalog Lounge meeting 2017.pdf
Vzorkovnice 2019
Profizona
Cena
CZK
CZK
Typ
Materiál
Materiál - Sedák
Materiál - Podnož
Materiál - Stolová deska
Barva
Barva
Provedení kovu
Barva dřeva
Ostatní
Typ područek (židle)
Typ mechaniky (židle)
Typ podnože (židle)
Ostatní
Výška (barové židle)
Typ stolu
Tvar stolu
Délka (stoly)
Šířka (stoly)
Typ podnože (stoly)
Průměr (stoly)
Vaše volby
Materiál - Sedák:
Materiál - Podnož:
Materiál - Stolová deska:
Barva:
Provedení kovu:
Barva dřeva:
Typ područek (židle):
Typ mechaniky (židle):
Typ podnože (židle):
Ostatní:
Výška (barové židle):
Typ stolu:
Tvar stolu:
Délka (stoly):
Šířka (stoly):
Typ podnože (stoly):
Průměr (stoly):
Počet produktů  
Seřadit  
NOVÝ WEB - CHYBY, RADY ZDE