Křeslo KOPPA s kruhovou základnou

Cena za kus bez DPH
21 320 CZK
Cena za kus včetně DPH
25 797CZK
Celková cena s DPH (1 ks)
25 797
Dostupnost: Do 6 týdnů
ks
 
prosím zvolte
Planet
Cura
Skill/Secret
Trevi
Xtreme
Bond
Esedra
ExtremaAU
ExtremaIKON
Fenice
Hitch
Repetto
Pravá kůže
prosím zvolte
Výrobce:
KASTEL - logo

KASTEL - Komfort a design z Itálie KASTEL je dynamickou společností, která působí v oblasti dekorace interiéru. Výrobky značky KASTEL zahrnují různé typy sedacího nábytku – židle,...

Čalouněné křeslo KOPPA s kruhovou základnou

Moderní design v dokonalém provedení

Elegantní čalouněná židle KOPPA značky KASTEL s nízkým opěrákem a centrální podnoží zaujme otevřeným a zaobleným tvarem skořepiny. Vysoký komfort poskytuje sedák a opěrák z překližky (buk + topol) s výplní z kvalitní polyuretanové pěny. Skořepina je čalouněná v látce, kožence či kůži v mnoha materiálových a barevných provedeních dle vašeho výběru z aktuálního vzorníku. Vybírat můžete z nabídky čalounění se zvýšenou odolností proti požáru a voděodolných materiálů či textílií s antibakteriální úpravou. Široká nabídka podnoží umožňuje přizpůsobení židle typu interiéru. Centrální podnož s kruhovou základnou nabízíme ve dvou variantách provedení: fixní nebo s otočným mechanismem.

Řada pohodlných křesel KOPPA

Moderní pohodlná křesla s centrální chromovanou podnoží a možností volby otočné či fixní varianty, to je kolekce KOPPA. Křesla působí luxusním a elegantním dojmem. Plynulý přechod opěráku do područek působí kompaktně a jasně definuje osobní prostor uživatele. Otevřený tvar křesla je přívětivý, navozuje pocit důvěry a láká k posezení a odpočinku. Ať už zvolíte kteroukoli variantu, budete určitě spokojeni. Certifikát CATAS garantuje dodržování platných norem EU na bezpečnost, pevnost a trvanlivost nábytku.

Elegantní a praktické křeslo KOPPA je primárně určené do poloveřejných a veřejných prostor, do čekacích prostor, salónků, restaurací či hotelů. Lze jej však využít v halách, obývacích pokojích rodinných domků a bytů, či v jednacících a zasedacích místnostech a koutcích privátních firem či podniků S výběrem toho pravého vám ochotně a rádi poradí naši specialisté - kontaktovat je můžete zde.

Prodlužte životnost nábytku

Chtěli bychom, aby vám nábytek sloužit co nejdéle. Protože víme, že důležitou roli v jeho odolnosti hraje správná údržba, připravili jsme pro vás několik tipů a doporučení, jak se starat o různé typy povrchu a čemu se naopak vyvarovat >> péče o nábytek.

Šířka (mm) 800
Hloubka (délka) (mm) 630
Celková výška (mm) 700
Výška sedáku (mm) 460
Hmotnost produktu (kg) 43
Objem balení (m3) 0,22
Počet kusů v balení 1
Záruka (měsíce) 24
Žáruvzdornost Ano

Katalog
Kastel-Koppa-technicky-list-EN.pdf
katalog KA_Brochure_Book-03_2021.pdf
3D prvky
Kastel-Koppa-3D.zip

Nenašli jste zde ke stažení, co jste hledali?

Neztrácejte hlavu a přihlašte se do Profizóny.
3D modely, HR obrázky, technické listy a další materiály čekají tam uloženy u každé značky.

Pokud jste nenašli ani tam, kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme.

Registrujte se doprofizony

Příbuzné produkty

Doprava zdarma
Křeslo KOPPA 4-star

Křeslo KOPPA 4-star

KASTEL20 134 CZK
Doprava zdarma
Křeslo KOPPA se čtyřnohou podnoží
NOVÝ WEB - CHYBY, RADY ZDE