Sedačka KENDO s nízkým opěrákem a stolkem

Cena za kus bez DPH
42 120 CZK
Cena za kus včetně DPH
50 965CZK
Celková cena s DPH (1 ks)
50 965
Dostupnost: Do 6 týdnů
ks
 
prosím zvolte
Planet
Cura
Skill/Secret
Trevi
Xtreme
Bond
Esedra
ExtremaAU
ExtremaIKON
Fenice
Hitch
Repetto
Pravá kůže
prosím zvolte
Planet
Cura
Skill/Secret
Trevi
Xtreme
Bond
Esedra
ExtremaAU
ExtremaIKON
Fenice
Hitch
Repetto
Pravá kůže
prosím zvolte
prosím zvolte
prosím zvolte
Výrobce:
KASTEL - logo

KASTEL - Komfort a design z Itálie KASTEL je dynamickou společností, která působí v oblasti dekorace interiéru. Výrobky značky KASTEL zahrnují různé typy sedacího nábytku – židle,...

Čalouněná sedačka KENDO s nízkým opěrákem a stolkem

Komfort a hravý design v luxusním provedení


Moderní čalouněná pohovka KENDO s bederním polštářem a podnoží z lakovaného hliníku báječně poslouží k odpočinku od stresu a hluku všedního dne. Praktickou součástí sedačky je kruhový stolek o průměru 25 cm s možností umístění na levé nebo pravé straně křesla. Měkké polštáře lákají k posezení a efekt dvoubarevného provedení čalounění je svěží a dává pohovce osobité kouzlo. Čalounění lze zhotovit v látce, kožence či kůži v široké škále materiálového i barevného provedení POZOR! Čalounění lze vybírat pouze v rámci stejného druhu materiálu. (Parametr "vnitřní provedení" určuje provedení vnitřní strany sedáku, područek a opěráku. Parametr "vnější provedení" určuje provedení vnější strany sedáku, područek, opěráku a bederního polštáře.) Domluvit se lze i na jednobarevné variantě produktu. Tento model dodáváme s čtyřnohou podnoží z lakované oceli ve čtyřech barevných variantách provedení. Pevný dřevěný vnitřní rám je vyplně kvalitní polyuretanovou pěnou s nehořlavou úpravou.

Za příplatek můžeme nabídnout:

  • výběr materiálů čalounění se zvýšenou odolností proti požáru (možnost provedení žáruvzdorné úpravy celého výrobku na dotaz)
  • výběr voděodolných materiálů čalounění či s antibakteriální úpravou- viz detailní info o jednotlivých typechch materiálu
  • nabíjecí set pro tablet / smartphone za příplatek

KOLEKCE KENDO


Italská značka Kastel, která je solitérem ve vybavování kancelářských prostor nabízí hravé řešení pro čekací místnosti. Řada sedacího nábytku KEDNO je skvělou volbou pro moderní kanceláře nebo restauračno zařízení. Kendo nabízí kompletní řešení vybavení veřejného prostoru se stylem a elegancí. Posezení lze využít nejen v kancelářích. Velkou výhodou je vprovedení, které umožní sestavit jak jednoduché a elegantní sestavy, tak i hravé, stylové a výrazné kombinace. Není divu, že svým zajímavým designem Franco Driusso zaujal mezinárodní odborníky a vyhrál tak za tento design v roce 2016 cenu Good Design.

Sedací nábytek Kendo nabízíme s podnoží v několika barevných variantách a kombinacích, můžete tak vybrat zcela kontrastní barvy. Součástí některých modeů jsou také praktické stolky. Křesla a sofa jsou vybaveny opěrákem v několika výškách, který tvoří pocit soukromí.

Prodlužte životnost nábytku

Chtěli bychom, aby vám nábytek sloužit co nejdéle. Protože víme, že důležitou roli v jeho odolnosti hraje správná údržba, připravili jsme pro vás několik tipů a doporučení, jak se starat o různé typy povrchu a čemu se naopak vyvarovat >> péče o nábytek.

Šířka (mm) 1540
Hloubka (délka) (mm) 860
Celková výška (mm) 730
Výška sedáku (mm) 460
Hmotnost produktu (kg) 39
Objem balení (m3) 0,31
Počet kusů v balení 1
Záruka (měsíce) 24
Žáruvzdornost Ano

Katalog
Kastel-Kendo-technicky-list-EN.pdf
3D prvky
Kastel-Kendo-3D.zip

Nenašli jste zde ke stažení, co jste hledali?

Neztrácejte hlavu a přihlašte se do Profizóny.
3D modely, HR obrázky, technické listy a další materiály čekají tam uloženy u každé značky.

Pokud jste nenašli ani tam, kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme.

Registrujte se doprofizony

Příbuzné produkty

Doprava zdarma
Křeslo KENDO s vysokým opěrákem
Doprava zdarma
Sedačka KENDO s nízkým opěrákem
Doprava zdarma
Křeslo KENDO se stolkem nízký opěrák
Doprava zdarma
Křeslo KENDO se středním opěrákem
Doprava zdarma
Křeslo KENDO s nízkým opěrákem
Doprava zdarma
Pouf KENDO velký

Pouf KENDO velký

KASTEL25 168 CZK
Doprava zdarma
Pouf KENDO malý

Pouf KENDO malý

KASTEL20 134 CZK
NOVÝ WEB - CHYBY, RADY ZDE