Barový stůl FORK, Ø 90/110 cm

Záruční lhůta 4 let
Cena za kus bez DPH
25 577 CZK
Cena za kus včetně DPH
30 948CZK
Celková cena s DPH (1 ks)
30 948
Dostupnost: Do 6 týdnů
ks
 
prosím zvolte
prosím zvolte
prosím zvolte
HPL 10 mm
prosím zvolte
Výrobce:
LAPALMA

Italský nábytek LAPALMA Vášeň pro design a styl Nechte se okouzlit nadčasovým designem, který je zároveň hravý a nenudí. Italská společnost Lapalma již čtyřicet let ukazuje svůj...

DESIGN:
Tomoya Tabuchi
Tomoya Tabuchi

Tomoya Tabuchi se narodil v roce 1974 a v roce 1997 absolvoval obor bytový design na Kuwasawa Design School. Po práci v japonské nábytkářské firmě na projektování, navrhování originálních...

Apartní barový stůl FORK, Ø 90/110 cm

Pro milovníky designu

Barový stůl FORK ztělesňuje harmonické splynutí dřevěných a kovových prvků. Stolová deska je dostupná v HPL laminátu či dřevěná v několika možných povrchových úpravách. Horní část podnože je z hliníkové tažené trubky s eliptickým průřezem a čtyřcestnou přípojkou z tlakově litého recyklovaného hliníku s práškovým nástřikem. Nohy jsou k dispozici v elegantním černém či bílém lakování, nebo můžete jít přírodní cestou dřeva. Stůl disponuje nastavitelnými nylonovými kluzáky s vroubkovaným povrchem. Na výběr je také ze dvou velikostí stolové desky, a tak si tento nábytek můžete zcela uzpůsobit svým potřebám a požadavkům.

Kolekce FORK

Řada FORK představuje minimalistické elegantní stoly, o jejichž netradiční tvary se zasloužil japonský designér Tomoya Tabuchi. A jak už to v japonském designu bývá, inspirace pochází z přírody: nohy stolu FORK, které zapadají do rámu díky spojovacímu prvku z tlakově litého hliníku, připomínají větve stromu. Elegantní design a kvalitní zpracování zaručí, že se stoly z kolekce FORK budou vyjímat v domácnostech i kterýchkoli veřejných prostorech. 

Estetika a funkčnost v jednom

Společnost Lapalma pomůže vybavit vaše komerční i soukromé prostory. Nadčasový design a kvalita jdou ruku v ruce s udržitelností a trvanlivostí. Jaké hodnoty zastává vedení firmy, co najdete v jejich portfotiu a jaký kousek nábytku si oblíbil Steve Jobs? Vypravte se s námi do italského sídla a propadněte kouzlu moderního nábytku!

Prodlužte životnost nábytku

Chtěli bychom, aby vám nábytek sloužil co nejdéle. Protože víme, že důležitou roli v jeho odolnosti hraje správná údržba, připravili jsme pro vás několik tipů a doporučení, jak se starat o různé typy povrchu a čemu se naopak vyvarovat >> péče o nábytek


Nový časopis o designu


Hledáte inspiraci do nového domova a potřebujete poradit, jak vybrat židli, stůl, postel nebo třeba matraci? Nebo vás zajímají trendy v bydlení a chcete mít vždy ty nejčerstvější informace. Pak sledujte náš online magazín Alaxmag, ve kterém najdete každý den novou dávku inspirace.


Počet kusů v balení 1
Celková výška (mm) 1100
Průměr (mm) 900/1100
Záruka (měsíce) 48
Objem balení (m3) 0.22
Hmotnost produktu (kg) 46

Nenašli jste zde ke stažení, co jste hledali?

Neztrácejte hlavu a přihlašte se do naší Profizóny, ve které najdete 3D modely, HR obrázky, technické listy a další materiály.

Pokud jste nenašli, co hledáte, kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme.

 

přihlásit do profizóny

Registrujte se doprofizony

Příbuzné produkty

Doprava zdarma
Záruční lhůta 4 let4
Kulatý stůl FORK, Ø 90/110 cmKulatý stůl FORK, Ø 90/110 cm
Doprava zdarma
Záruční lhůta 4 let4
Oválný stůl FORK, 160-240x90 cmOválný stůl FORK, 160-240x90 cm