Spojovací systém pro lavice ZA

Cena za kus bez DPH
276 CZK
Cena za kus včetně DPH
334CZK
Celková cena s DPH (1 ks)
334
Dostupnost: Do 6 týdnů
ks
 
Tento výrobek je příslušenství, pořídit ho můžete pouze s produktem nebo k již objednanému produktu.
Výrobce:
LAPALMA

Italský nábytek LAPALMA Vášeň pro design a styl Nechte se okouzlit nadčasovým designem, který je zároveň hravý a nenudí. Italská společnost Lapalma již čtyřicet let ukazuje svůj...

DESIGN:
Shin & Tomoko Azumi
Shin & Tomoko Azumi

Shin Azumi was born in Kobe, Japan in 1965, and is currently based in London, UK.After finishing his Master course at the Royal College of Art, London, in 1994, he started working as a design unit...

Spojovací systém pro lavice ZA

Hravé spojení přírodního a průmyslového

Spojovací systém od LAPALMA slouží k propojení a upevnění jednotlivých lavicových prvků ZA. Spojení vámi vybraných lavic vytvoříte originální kombinaci elegantních, organických linií a průmyslové moderny. Lavice, která zachycuje podstatu japonského minimalismu vynikne unikátními liniemi. Tento relativně jednoduchý kus je vytvořený z hliníku a dřeva. Podnož nabízíme v bílém a černém odstínu lakování. Vybírat můžete z několika odstínů moření dřevěného sedáku. Unikátní a pohodlná lavice skvěle oživí jakýkoli moderní interiér.

LAPALMA navázala na klášterní pohostinnost

V japonštině znamená „za“ bezpečné místo k setkávání a takovými místy byly dávno kláštery. Shin a Tomoko Azumi, inspirovaní touto starodávnou tradicí pohostinství, vytvořili elegantní systém sedadel, ideální pro čekárny, muzea a obchody. Každý jednotlivý prvek s mírně tvarovaným vlnitým profilem lze nekonečně znásobit. Se střídajícími se přímými a zakřivenými prvky vytváří originální svět tvarů. Kombinaci prvků dle vašich preferencí si můžete snadno sstavit jako modulární lavici.

Jak jsme již zmínili, pro italského výrobce nábytku LAPALMA navrhli lavici Shin a Tomoko Azumi. Toto nesmírně úspěšné designérské duo z Japonska vyrábí ve svém londýnském studiu výjimečné předměty od roku 2005 a nyní spolupracuje s jedním z nejúspěšnějších italských výrobců. la palma má pověst vytváření předmětů, které berou přírodu jako inspiraci. Díky skvělému využití recyklovatelných materiálů má tento oblíbený výrobce nábytku pověst elegantního minimalismu, což je patrné na tomto obzvláště poutavém kousku.

Estetika a funkčnost v jednom

Společnost Lapalma pomůže vybavit vaše komerční i soukromé prostory. Nadčasový design a kvalita jdou ruku v ruce s udržitelností a trvanlivostí. Jaké hodnoty zastává vedení firmy, co najdete v jejich portfotiu a jaký kousek nábytku si oblíbil Steve Jobs? Vypravte se s námi do italského sídla a propadněte kouzlu moderního nábytku!

Prodlužte životnost nábytku

Chtěli bychom, aby vám nábytek sloužil co nejdéle. Protože víme, že důležitou roli v jeho odolnosti hraje správná údržba, připravili jsme pro vás několik tipů a doporučení, jak se starat o různé typy povrchu a čemu se naopak vyvarovat >> péče o nábytek


Nový časopis o designu


Hledáte inspiraci do nového domova a potřebujete poradit, jak vybrat židli, stůl, postel nebo třeba matraci? Nebo vás zajímají trendy v bydlení a chcete mít vždy ty nejčerstvější informace. Pak sledujte náš online magazín Alaxmag, ve kterém najdete každý den novou dávku inspirace.


Počet kusů v balení 1
Záruka (měsíce) 24
Objem balení (m3) 0,01
Materiál kov

Katalog
lapalma-katalog-lounge.pdf
ZA-SYSTEM_48_EN.pdf
lapalma-katalog-light-office.pdf

Nenašli jste zde ke stažení, co jste hledali?

Neztrácejte hlavu a přihlašte se do naší Profizóny, ve které najdete 3D modely, HR obrázky, technické listy a další materiály.

Pokud jste nenašli, co hledáte, kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme.

 

přihlásit do profizóny

Registrujte se doprofizony

Příbuzné produkty

Lavice ZA, 94 cmLavice ZA, 94 cm

Lavice ZA, 94 cm

LAPALMA14 541 CZK
Lavice ZA, 44 cmLavice ZA, 44 cm

Lavice ZA, 44 cm

LAPALMA9 839 CZK
Doprava zdarma
Rohová lavice ZARohová lavice ZA

Rohová lavice ZA

LAPALMA25 078 CZK
Modulová lavice ZAModulová lavice ZA

Modulová lavice ZA

LAPALMAod 9 839 CZK