LD SEATING

Nábytek do pracovny LD SEATING

Kancelářské židle a křeslaČeská špička v oblasti kancelářského nábytku. To je značka LD Seating, jejíž cílem je nabídnout a zaujmout zákazníka komfortním a osobitým sezením. Ergonomie, design, bezpečnost a kvalita do posledního detailu. Na tyto čtyři základní pilíře nedá česká společnost dopustit. Jejich nábytek je synonymem pohodlí a elegance a skvěle zapadne především do pracovních prostorů, jako jsou kanceláře a zasedací místnosti. Historie společnosti LD Seating


Firma byla založena v roce 1993 v Boskovicích u Brna a od počátku se zaměřuje na výrobu židlí a křesel. Díky narůstajícímu zájmu českých zákazníků o kvalitní a ergonomické kancelářské sezení se společnost v průběhu let vyprofilovala na ryze výrobní firmu s vlastním vývojem, moderním výrobním a logistickým areálem. I v současnosti se tato významná česká firma stále rozvíjí a nabízí neustále nový nábytek a kancelářské vybavení. V roce 2004 otevřela vzorkovnu a obchodní oddělení v Bratislavě. Po usilovné práci v zahraničním obchodě se jí podařilo vybudovat síť obchodních zastoupení v Německu, Polsku, Velké Británii, Norsku, Dubaji, Belgii a Francii.  


Výrobní proces K zajištění krátkých dodacích termínů firmě slouží vlastní logistický terminál, který má kapacitu 2600 paletových míst. Ve spojení s řídícím softwarem dokáže velice rychle reagovat na vzniklou poptávku a zajistit přijatelný termín dodání. Tento systém sledování funguje jak na vstupu v oblasti skladování komponent, samotné výroby tak i na výstupu při expedici hotových výrobků.


Realizace pro světové značky


Kancelářské židle, křesla, pracovní židle, konferenční židle a lavice našly svá místa nejen v domácnostech, ale také v mnoha komerčních prostorech. Architekti a interiérový designéři si značku LD SEATING oblíbili především pro její funkčnost a nadčasový design. Jejími kousky se pyšní třeba Hotel Passage, Škoda Auto Offices v Mladé Boleslavi nebo Hotel Donauwelle v Rakousku.


Zobrazit více
ld-seating-lookbook-2021-0.pdf
syq-mechanism-manual-cz-en-de.pdf
at-mechanism-manual-cz-en-de.pdf
sys-mechanism-manual-cz-en-de.pdf
ld-seating-collection-2021-2.pdf
Profizona
Cena
CZK
CZK
Typ
Materiál
Materiál - Sedák
Materiál - Podnož
Typ materiálu
Materiál - Stolová deska
Barva
Barva
Provedení kovu
Barva dřeva
Ostatní
Typ područek (židle)
Typ mechaniky (židle/křesla)
Typ podnože (židle/křesla)
Ostatní
Výška (barové židle)
Tvar stolu
Průměr (stoly)
Typ podnože (stoly)
Typ stolu
Typ (paravany, panely, stěny)
Dle umístění (paravany)
Výška (paravany)
Délka (paravány)
Vaše volby
Materiál - Sedák:
Materiál - Podnož:
Typ materiálu:
Materiál - Stolová deska:
Barva:
Provedení kovu:
Barva dřeva:
Typ područek (židle):
Typ mechaniky (židle/křesla):
Typ podnože (židle/křesla):
Ostatní:
Výška (barové židle):
Tvar stolu:
Průměr (stoly):
Typ podnože (stoly):
Typ stolu:
Typ (paravany, panely, stěny):
Dle umístění (paravany):
Výška (paravany):
Délka (paravány):
Počet produktů  
Seřadit  
Počet produktů