Koberec VOLENTIERI FINESTRA

Cena za kus bez DPH
75 144 CZK
Cena za kus včetně DPH
90 924CZK
Celková cena s DPH (1 ks)
90 924
Dostupnost: Do 5 týdnů
ks
 
prosím zvolte
prosím zvolte
Výrobce:
MAGIS - logo

Designová jednička MAGIS  Italský nábytek s tradicí Italská společnost Magis byla založena v roce 1976 Eugeniem Perazzou původně jako malý rodinný podnik. Značka si ovšem na...

Designový koberec Volentieri Finestra

Měkký doplněk pro vaši podlahu

Volentieri je originální kolekce koberců, kterou navrhla slavná designérka Inga Sempé. Přišla se dvěma designovými modely: Cornice, který se jeví jako dva přes sebe překrývající se koberce, a Finestra, který přejímá tutéž myšlenku, ale se třemi prvky. To vytváří extravagantní charakteristický tvar, který se však v interéru snadno využívá. Koberce se vyrábí v Benátkách z 97% lnu se 3 % viskózy a jsou k dispozici v různych standardizovyných velikostech a několika barevných provedeních.

Magis: Kvalita na prvním místě
 

Už více než 40 let přináší do domovů, kanceláří i veřejných prostor neotřelé nápady a kvalitu. Italská značka Magis neustále posouvá hranice estetiky a technologie a díky tomu je jedním z předních hráčů na poli globálního interiérového i exteriérového designu. V portfoliu se nachází čisté linie i eklektické tvary plné svobody a originality. Magis věří v sílu rodinných hodnot a dbá na dobré vztahy se zaměstnanci, zákazníky i partnery. Dlouhodobě spolupracuje s designéry světových jmen a vyrábí špičkový nábytek s rozpoznatelným rukopisem.

Prodlužte životnost nábytku

Chtěli bychom, aby vám nábytek sloužil co nejdéle. Protože víme, že důležitou roli v jeho odolnosti hraje správná údržba, připravili jsme pro vás několik tipů a doporučení, jak se starat o různé typy povrchu a čemu se naopak vyvarovat >> péče o nábytek


Nový časopis o designu


Hledáte inspiraci do nového domova a potřebujete poradit, jak vybrat židli, stůl, postel nebo třeba matraci? Nebo vás zajímají trendy v bydlení a chcete mít vždy ty nejčerstvější informace. Pak sledujte náš online magazín Alaxmag, ve kterém najdete každý den novou dávku inspirace.


Počet kusů v balení 1
Šířka (mm) 1700/2000/2400/3000
Hloubka (délka) (mm) 2000/2400/2700/3400/4400
Záruka (měsíce) 24
Objem balení (m3) 0,233-0,904
Hmotnost produktu (kg) 18,96-57,04
Materiál plátno, viskóza

Katalog
Magis-CollectionBook-MedRes.pdf
Linnut_catalogue.pdf
3D prvky
Volentieri.zip

Nenašli jste zde ke stažení, co jste hledali?

Neztrácejte hlavu a přihlašte se do Profizóny.
3D modely, HR obrázky, technické listy a další materiály čekají tam uloženy u každé značky.

Pokud jste nenašli ani tam, kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme.

Registrujte se doprofizony
ALAX WEB - CHYBY, RADY ZDE