Židle BELL

Cena za kus bez DPH
2 087 CZK
Cena za kus včetně DPH
2 525CZK
Celková cena s DPH (12 ks)
30 303
Dostupnost: Do 5 týdnů
Minimální objednatelné množství: 12 ks
ks
 
prosím zvolte
prosím zvolte
Výrobce:
MAGIS

Designová jednička MAGIS  Italský nábytek s tradicí Italská společnost Magis byla založena v roce 1976 Eugeniem Perazzou původně jako malý rodinný podnik. Značka si ovšem na...

DESIGN:
Konstantin Grcic
Konstantin Grcic

Konstantin Grcic se vyučil truhlářem na The John Makepeace School a poté studoval design na Royal College of Art v Londýně. Od roku 1991, kdy v Mnichově založil vlastní praxi Konstantin Grcic...

Designová stohovatelná židle BELL

BELL není jen obyčejná židle, BELL je symbolem odpovědnosti


Židle BELL od věhlasného návrháře Konstantina Grcice je unikátní tím, že je vyráběna z recyklovaného polypropylenu získaného z odpadu, který Magis jako výrobce nábytku produkuje, a z místní automobilky. Židli lze také znovu 100% recyklovat. BELL je praktická, stohovatelná, vhodná do interiéru i exteriéru a je k mání ve třech moderních barvách. Díky svému univerzálnímu designu je vhodná nejen do domácích interirů a exteriérů, ale také ke komerčnímu využití - do restauračních zařízení nebo na různé akce a eventy.

Jak vybrat jídelní židli


Tento zdánlivě jednoduchý kousek nábytku patří mezi položky, do kterých je dobré investovat. Pokud totiž začnete den snídaní na nepohodlné židli, může vám to zkazit náladu hned po ránu. Proto vám dnes poradíme, jak vybrat jídelní židli, kterou budete milovat.

Pane Grcici, v čem je židle BELL unikátní?

,,Projekt BELL se proměnil v mnohem víc než jen v navrhování židle. Uvědomili jsme si, že existuje potřeba řešit určité problémy spojené s projektem. Skutečnost, že jsme vyvíjeli plastovou židli, vyvolala základní otázky, proč a jak. Při navrhování židle jsme začali zkoumat použití recyklovaných plastů. To následně vyvolalo diskusi o obecném postoji značky k udržitelnosti a o tom, jak by se židle mohla stát archetypem budoucích strategií. Naším cílem bylo vyvinout vysoce kvalitní židli za použití minima materiálu. Tento cíl nemá jen ekologický dopad, ale také ekonomický - židle je levnější. Cílem bylo, aby byla židle BELL cenově dostupná pro každého, aby toho bylo možné dosáhnout, museli jsme najít správnou rovnováhu mezi technologií, výkonem a estetikou. BELL ukazuje, že lze dělat věci trochu jinak. Nezbytnými hodnotami projektu byly transparentnost a čestnost, důležité bylo odhalit celý proces a ukázat, jak jsme pracovali, jaké materiály jsme používali."

Materiál


Bell Chair se vyrábí se z recyklovaného polypropylenu, který se získává z odpadu vytvářeného vlastní výrobou nábytku Magis a z místního automobilového průmyslu. Patentovaný materiál se skoro výlučně skládá z materiálů, které již byly jednou použity a lze je znovu 100% recyklovat. Tímto způsobem Magis s židlí BELL vytvořil téměř uzavřený materiálový cyklus. BELL je zatím k dispozici ve třech barvách.

Minimalismus je v kurzu!


BELL
váží pouhých 2,7 kilogramu, což je nejméně o 1,5 kilogramu lehčí než průměrné plastové židle. Tato skutečnost svědčí o tom, že na její výrobu bylo použito menší množství materiálu, a tím pádem nižší spotřeba energie. Klíč k této úspoře spočívá v důmyslném skořepinovém tvaru židle, její baňatá geometrie je konstrukčně pevná, ale také činí židli mimořádně pohodlnou a vizuálně přitažlivou.


Prodlužte životnost nábytku

Chtěli bychom, aby vám nábytek sloužil co nejdéle. Protože víme, že důležitou roli v jeho odolnosti hraje správná údržba, připravili jsme pro vás několik tipů a doporučení, jak se starat o různé typy povrchu a čemu se naopak vyvarovat >> péče o nábytek


Nový časopis o designu


Hledáte inspiraci do nového domova a potřebujete poradit, jak vybrat židli, stůl, postel nebo třeba matraci? Nebo vás zajímají trendy v bydlení a chcete mít vždy ty nejčerstvější informace. Pak sledujte náš online magazín Alaxmag, ve kterém najdete každý den novou dávku inspirace.


Počet kusů v balení 12
Šířka (mm) 550
Hloubka (délka) (mm) 535
Celková výška (mm) 780
Výška sedáku (mm) 450
Záruka (měsíce) 24
Objem balení (m3) 562
Hmotnost produktu (kg) 2,97
Stohovatelnost (počet stohovatelných kusů) 10
Materiál polypropylen
Venkovní použití Ano
Žáruvzdornost Ano

Katalog
bell_chair_catalogue.pdf
Bell_Chair_Catalogue.pdf
Magis-CollectionBook-MedRes.pdf
Linnut_catalogue.pdf
3D prvky
bell_chair_2d.zip
bell_chair_3d.zip

Nenašli jste zde ke stažení, co jste hledali?

Neztrácejte hlavu a přihlašte se do naší Profizóny, ve které najdete 3D modely, HR obrázky, technické listy a další materiály.

Pokud jste nenašli, co hledáte, kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme.

 

přihlásit do profizóny

Registrujte se doprofizony