Zrcadlo VITRAIL AC520

Cena za kus bez DPH
8 841 CZK
Cena za kus včetně DPH
10 698CZK
Celková cena s DPH (1 ks)
10 698
Dostupnost: Do 5 týdnů
ks
 
prosím zvolte
Výrobce:
MAGIS - logo

Designová jednička MAGIS  Italský nábytek s tradicí Italská společnost Magis byla založena v roce 1976 Eugeniem Perazzou původně jako malý rodinný podnik. Značka si ovšem na...

Designové zrcadlo Vitrail AC520

Stylový doplněk do každého interiéru

Vitrail je kolekce barevných sofistikovaných zrcadel, které vám svým jednoduchým designem v kombinaci s pastelovými barvami vykouzlí úsměv na tváži v každé místnosti. Kolekce je z dílny slavné designérky Ingy Sempé a sestává z osmi nástěnných zrcadel doplňěných o různé barevné pruhy. Zrcadlo jsme si zamilovali díky jejím kontrastním odstínům, které dělají interiér jasnější a veselejší. Disponuje gumovým rámem, který umožňuje oddělit hlavní zrcadlo uvnitř od barevných pruhů. Nechybí ani zadní ochranný film. Je možné mo pověsit vodorovně i svisle. Elegantní a originální kousek se dokonale hodí do všech vašich pokojů - dodá jim větší hloubku, opticky ho rozšíří a zároveň skvěle zdobí stěny. Díky různým tvarům a barvám vám Vitrail umožní vyzdobit váš pokoj přesně podle vašich představ. 

Magis: Kvalita na prvním místě
 

Už více než 40 let přináší do domovů, kanceláří i veřejných prostor neotřelé nápady a kvalitu. Italská značka Magis neustále posouvá hranice estetiky a technologie a díky tomu je jedním z předních hráčů na poli globálního interiérového i exteriérového designu. V portfoliu se nachází čisté linie i eklektické tvary plné svobody a originality. Magis věří v sílu rodinných hodnot a dbá na dobré vztahy se zaměstnanci, zákazníky i partnery. Dlouhodobě spolupracuje s designéry světových jmen a vyrábí špičkový nábytek s rozpoznatelným rukopisem.

Prodlužte životnost nábytku

Chtěli bychom, aby vám nábytek sloužil co nejdéle. Protože víme, že důležitou roli v jeho odolnosti hraje správná údržba, připravili jsme pro vás několik tipů a doporučení, jak se starat o různé typy povrchu a čemu se naopak vyvarovat >> péče o nábytek


Nový časopis o designu


Hledáte inspiraci do nového domova a potřebujete poradit, jak vybrat židli, stůl, postel nebo třeba matraci? Nebo vás zajímají trendy v bydlení a chcete mít vždy ty nejčerstvější informace. Pak sledujte náš online magazín Alaxmag, ve kterém najdete každý den novou dávku inspirace.


Počet kusů v balení 1
Šířka (mm) 500
Hloubka (délka) (mm) 16
Celková výška (mm) 500
Záruka (měsíce) 24
Objem balení (m3) 0.015
Hmotnost produktu (kg) 6.8
Materiál zrcadlo, pryž

Katalog
vitrail_catalogue.pdf
Magis-CollectionBook-MedRes.pdf
Linnut_catalogue.pdf
3D prvky
vitrail.3ds
vitrail.dwg

Nenašli jste zde ke stažení, co jste hledali?

Neztrácejte hlavu a přihlašte se do Profizóny.
3D modely, HR obrázky, technické listy a další materiály čekají tam uloženy u každé značky.

Pokud jste nenašli ani tam, kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme.

Registrujte se doprofizony

Příbuzné produkty

Doprava zdarma
Zrcadlo VITRAIL AC526

Zrcadlo VITRAIL AC526

MAGIS13 214 CZK
Doprava zdarma
Zrcadlo VITRAIL AC522

Zrcadlo VITRAIL AC522

MAGIS11 641 CZK
Doprava zdarma
Zrcadlo VITRAIL AC524

Zrcadlo VITRAIL AC524

MAGIS11 641 CZK
ALAX WEB - CHYBY, RADY ZDE