Přístavba Flex Deck Winner

Cena za kus bez DPH
9 339 CZK
Cena za kus včetně DPH
11 300CZK
Celková cena s DPH (1 ks)
11 300
Dostupnost: Do 14 dnů
ks
 
Výrobce:
MOLL - logo

MOLL - Kvalitní rostoucí nábytek pro děti Chcete dítěti zajistit zdravý růst až do jeho dospělosti? Tak to jste tu správně. Německá firma MOLL vyrábí nábytek, který je symbolem pro...

Přístavba Flex Deck Winner

Nábytek pro zdravý růst dětí


Přístvaba k rostoucím stolům Winner, slouží pro odložení věcí z pracovní plochy při naklopení. Přístavba má rozměry 116 x 28 x 67 cm. Barevné provedení je šedé s hliníkovými prvky. Ať vybíráme nábytek do elegantního městského loftu, domu na venkově nebo řadovce na předměstí, moll do interiéru přinese flexibilitu, variabilitu a individualitu. Stoly moll Winner a moll Winner Compact tvoří vůbec nejkomplexnější stolní systém, díky různým dekorům, možnostem úložného prostoru, nástavcům a příslušenství je možné z něj vytvořit až neuvěřitelných 2160 provedení, které se v závislosti na požadavcích prostoru, věku a velikosti dítěte snadno přizpůsobí jakémukoliv interiéru.

Rostoucí stůl Winner splňuje ty nejpřísnější požadavky na ergonomii i vysoce kvalitní design. Můžete si navolit šířku základní pracovní plochy (moll Winner - 120 cm a moll Winner Compact - 90 cm) a řadu dalších rozšíření - Multi Deck, Side Top a Flex Deck

Rostoucí stoly moll

Pořiďte svému dítěti kvalitní ergonomický nábytek, který ho bude provázet po celou dobu dospívání. Německá značka moll má v nabídce řadu praktických designových stolů i židlí, které rostou spolu s dětmi. 

Poznejte dětský nábytek moll

Německá firma MOLL vyrábí nábytek, který je symbolem pro zdravá záda a pro zdravý růst dětí. Dětský rostoucí nábytek, konkrétně stoly a židle, se přizpůsobí velikosti vašeho dítěte. Společnost MOLL má v oboru výroby nábytku a ergonomie dlouholeté zkušenosti a je špičkovým výrobcem dětských rostoucích stolů a židlí, což dokazují mnohá ocenění za ergonomii,design a za kvalitu provedení. 

Prodlužte životnost nábytku

Chtěli bychom, aby vám nábytek sloužit co nejdéle. Protože víme, že důležitou roli v jeho odolnosti hraje správná údržba, připravili jsme pro vás několik tipů a doporučení, jak se starat o různé typy povrchu a čemu se naopak vyvarovat >> péče o nábytek.

Šířka (mm) 1160
Hloubka (délka) (mm) 280
Celková výška (mm) 670
Záruka (měsíce) 60

Katalog
Moll_katalog Unique_2018.pdf
Moll_katalog_2018.pdf

Nenašli jste zde ke stažení, co jste hledali?

Neztrácejte hlavu a přihlašte se do Profizóny.
3D modely, HR obrázky, technické listy a další materiály čekají tam uloženy u každé značky.

Pokud jste nenašli ani tam, kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme.

Registrujte se doprofizony

Příbuzné produkty

Doprava zdarma
Rostoucí stůl Winner Compact Comfort
Doprava zdarma
Oblíbené
Rostoucí stůl Winner Compact Classic
Doprava zdarma
Přístavba Flex Deck Winner Compact
Doprava zdarma
Oblíbené
Rostoucí stůl Winner Comfort
Oblíbené
Rostoucí stůl Winner Classic
NOVÝ WEB - CHYBY, RADY ZDE