Barová židle CHIPS

Cena za kus bez DPH
5 649 CZK
Cena za kus včetně DPH
6 835CZK
Celková cena s DPH (2 ks)
13 671
Dostupnost: Do 6 týdnů
Minimální objednatelné množství: 2 ks
ks
 
prosím zvolte
Výrobce:
MYYOUR - logo

MYYOUR - Italská estetika Italská firma MYYOUR se specializuje na výrobu plastového nábytku - židlí, lehátek, stolů, květináčů, osvětlení i plastových doplňků. Inovativní nápady...

DESIGN:
Simone Micheli
Simone Micheli

Italský architekt a produktový designér založil své první studio již v roce 1990 a dnes jeho společnost " Simone Micheli Architectural Hero " sídlí hned v několika světových metropilích -...

Bílá barová židle CHIPS

do vašich interiérů i exteriérů


Toužíte po kousku, který vám budou všichni závidět? Elegantní bílá barová židle CHIPS vás okouzlí svým oku lahodícím a rafinovaným designem. Plastový sedák a opěrák stojí na ližinové podnoži z chromované oceli, což z ní dělá kousek vhodný i pro venkovní použití. Plusové body získá židle také za stohovatelnost. K dispozici jsou dvě velikost sedáku.

Minimalistické židle a barové stoličky CHIPS vytvořil italský designér Simone Micheli, který založil své první studio již v roce 1990. Od té doby má za sebou řadu úspěšných projektů, jak designových, tak z oblasti architektury, které každý rok obsazují příčky známých designových soutěží.


Vysoká nebo nízká barová židle? Která je ta pravá?


Vysoká barová židle
se využívá především v restauracích, barech, bistrech a jiných konzumačních zařízeních. Je charakteristická výškou sedáku, která se pohybuje kolem 75 cm. K vysoké barové židli se doporučuje mít barovou desku ve výšce mezi 110 a 115 cm.

Nízká nebo také kuchyňská barová židle se nejčastěji využívá k domácím kuchyňským barům a ostrůvkům. Výška jejího sedáku se pohybuje kolem 65 cm. Doporučená výška barové desky je pak mezi 91 - 95 cm.

Objevte materiál Poleasy


Design a nejnovější technologie. To řadí značku MYYOUR mezi odborníky na venkovní nábytek. Další plusové body získala značka za vyvinutí nového materiálu - speciálního typu polyethylenu zvaný Poleasy. Ten byl vyvinut po dlouhých letech výzkumu a mezi jeho největší přednosti patří vysoký výkon, trvanlivost, omyvatelnost a výrazná barva a jas.

Certifikace


Kousek je výjimečný také vysokou kvalitou, která je podložená certifikací výrobků do zátěžových veřejných prostor CATAS. Výrobky označené certifikátem CATAS vám zaručují tu nejvyšší kvalitu a můžete je použít i do vysoce frekventovaných veřejných prostor.

Šířka (mm) 500
Hloubka (délka) (mm) 500
Celková výška (mm) 800 - 930
Výška sedáku (mm) 740 - 850
Hmotnost produktu (kg) 8,2
Počet kusů v balení 2
Záruka (měsíce) 24
Materiál Plast a nerezová ocel
Venkovní použití Ano

Nenašli jste zde ke stažení, co jste hledali?

Neztrácejte hlavu a přihlašte se do Profizóny.
3D modely, HR obrázky, technické listy a další materiály čekají tam uloženy u každé značky.

Pokud jste nenašli ani tam, kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme.

Registrujte se doprofizony

Příbuzné produkty

Židle CHIPS

Židle CHIPS

MYYOUR6 182 CZK
Židle CHIPS

Židle CHIPS

MYYOUR6 182 CZK
NOVÝ WEB - CHYBY, RADY ZDE