Záruční lhůta 10 let Více info
Cena za kus bez DPH
41 815 CZK
Cena za kus včetně DPH
50 596CZK
Celková cena s DPH (1 ks)
50 596
Dostupnost: Do 6 týdnů
ks
 
Výrobce:
NARBUTAS

Kancelářský nábytek NARBUTAS Designová pracovna NARBUTAS je moderní a inovativní litevská společnost, která se specializuje na kancelářský nábytek. Aktuálně působí na 5 kontinentech,...

Moderní recepce COSY

Dokonalá vizitka vaší firmy


Moderní recepce COSY vás přesvědčí, že na prvním dojmu záleží! Ukažte svou originální tvář všem návštěvám a vytvořte příjemné pracovní prostředí svým zaměstnancům. Celou recepci COSY si můžete nakombinovat přesně podle vašich vlajkových barev nebo tak, jak je vám libo. Využijte prodlouženou záruku Narbutas na 10 let!


Technické informace:

kostra recepce je vyrobena z bílého melaminu
sokl: deska HPL, leštěný hliník
2 kulaté průchodky na kabeláž
rozměry: 200 x 80 x 102,5 cm, rozměry stolové desky: 196x78 cm
 

Využití:

Recepce se hodí jak do vstupních prostor firem, tak do hotelů či jiných ubytovacích zařízení nebo do zdravotnických zařízení. Lze ji např. nakombinovat i se závěsnými akustickými panely, které by zvláště v prostorách open space neměly chybět.

Narbutas tvoří lepší budoucnost pro pracovní prostředí

Moderní severský vzhled, maximální kvalita, trvanlivost i udržitelnost. To jsou pilíře inovativní litevské společnosti Narbutas, která se zabývá výrobou nábytku a doplňků do velkých i malých kanceláří, domácích pracoven nebo třeba coworkingových center. Když v roce 1991 zakladatel firmy, Petras Narbutas, hledal ideální pracovní stůl, zrodila se myšlenka vlastního byznysu založeném na funkčních a designových produktech pro zpříjemnění pracovních dní. Od té doby se společnost vypracovala na špičku na poli kancelářského vybavení, začala spolupracovat s designéry světových jmen a své portfolio od pracovních stolů a židlí rozšířila až k akustickým řešením, multifunkčním kouskům, recepcím nebo třeba nábytku na míru. Spousta kolekcí byla oceněna na světových soutěžích designu ve své kategorii a získala si oblibu u klientů i architektů po celém světě. Mezi své hodnoty Narbutas řadí také zodpovědný přístup k přírodě i ke svým zaměstnancům. Pokud právě vybavujete či renovujete kancelářské prostory, s tímto specialistou rozhodně nešlápnete vedle. 

Prodlužte životnost nábytku

Chtěli bychom, aby vám nábytek sloužil co nejdéle. Protože víme, že důležitou roli v jeho odolnosti hraje správná údržba, připravili jsme pro vás několik tipů a doporučení, jak se starat o různé typy povrchu a čemu se naopak vyvarovat >> péče o nábytek


Nový časopis o designu


Hledáte inspiraci do nového domova a potřebujete poradit, jak vybrat židli, stůl, postel nebo třeba matraci? Nebo vás zajímají trendy v bydlení a chcete mít vždy ty nejčerstvější informace. Pak sledujte náš online magazín Alaxmag, ve kterém najdete každý den novou dávku inspirace.


Počet kusů v balení 1
Šířka (mm) 2000
Hloubka (délka) (mm) 800
Celková výška (mm) 1025
Záruka (měsíce) 120
Materiál lamino

Katalog
Technical information_COSY_EN.pdf
Narbutas - Katalog Product overview_EN FR DE_2016.pdf
NARBUTAS-Product-Catalogue_2020_EN.pdf
3D prvky
RCS200.dwg
download (39).zip

Nenašli jste zde ke stažení, co jste hledali?

Neztrácejte hlavu a přihlašte se do naší Profizóny, ve které najdete 3D modely, HR obrázky, technické listy a další materiály.

Pokud jste nenašli, co hledáte, kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme.

 

přihlásit do profizóny

Registrujte se doprofizony