Výškově stavitelný stůl ONE H 160x70 cm

Cena za kus bez DPH
6 880 CZK
Cena za kus včetně DPH
8 325CZK
Celková cena s DPH (1 ks)
8 325
Dostupnost: Do 6 týdnů
ks
 
prosím zvolte
prosím zvolte
prosím zvolte
prosím zvolte
Typ ližin
prosím zvolte
prosím zvolte
prosím zvolte
Výrobce:
NARBUTAS - logo

Kancelářský nábytek NARBUTAS Designová pracovna NARBUTAS je moderní a inovativní litevská společnost, která se specializuje na kancelářský nábytek. Aktuálně působí na 5 kontinentech,...

Minimalistický výškově nastavitelný stůl ONE H

Do vašich kanceláří i pracoven


Většina z nás tráví u stolu dlouhé hodiny, a proto je třeba vybrat si kousek, u kterého si nebudete ničit záda. Manuálně výškově nastavitelný stůl ONE H se stolovou deskou z melaminu a s lakovanou podnoží si můžete různě polohovat, a díky tomu si vybudovat zdravé návyky při práci v kanceláři. Nejenže máte plně pod kontrolou výšku stolu, ale také můžete pracovat ve stoje.

Rozměry: 160 x 70 x 62 - 85 cm

Jak vybrat výškově stavitelný stůl?


Rozsah zdvihu, mechanismus polohování, nosnost, příslušenství a design. Pří výběru polohovacího stolu musíte brát v potaz hned několik aspektů, což může být pěkný oříšek. Abychom vám jeho nákup co nejvíce usnadnili, připravili jsme pro vás krátké video s nejdůležitějšími radami a tipy.


Stolový systém ONE


Možná si říkáte, že na výběru stolu není nic těžkého. Najdete si design, který se hodí do vašeho interiéru, a máte vystaráno. Tak jednoduché to ale není. Kromě materiálu a správného rozměru je nutné zaměřit se i na typ podnože, na dalších důležité komponenty a na to, aby se vám na něm pohodlně pracovalo. Abychom vám výběr ulehčili, připravili jsme pro vás menšího průvodce, ve kterém vám představíme různé možnosti výškově nastavitelných stolů. Pořád si nejste jisti, jakou variantu zvolit? Neváhejte nás kontaktovat a my vám velmi rádi poradíme.


Materiál

Stoly ONE H jsou vyrobeny z melaminu o tloušťce 25 mm s 2 mm ABS hranou a stojí na lakované podnoži. Vybírat můžete mezi variantami s elektrokrabicí, s kabelovým prostupem (obloukový výřez) nebo bez kabelového prostupu.

Rozměry

Minimalistické stoly ONE H jsou k dispozici v několika různých rozměrech, takže se snadno přizpůsobí vašim kancelářím a pracovnám.
Volitelné doplňky

Stůl si můžete přizpůsobit přesně vašim představám. Ke kousku je možné dokoupit třeba zásuvku, akustické stěny, kabelový kanál, kovový šuplík a další skvělé doplňky.


Prodlužte životnost nábytku

Chtěli bychom, aby vám nábytek sloužit co nejdéle. Protože víme, že důležitou roli v jeho odolnosti hraje správná údržba, připravili jsme pro vás několik tipů a doporučení, jak se starat o různé typy povrchu a čemu se naopak vyvarovat >> péče o nábytek.

Počet kusů v balení 1
Šířka (mm) 1600
Hloubka (délka) (mm) 700
Celková výška (mm) 620-850
Tloušťka desky (mm) 25
Záruka (měsíce) 36
Objem balení (m3) 0,094
Hmotnost produktu (kg) 46

Katalog
NOVA_NOVA Wood_OPTIMA_AIR_ONE H_T-EASY work tables - Certificate 2021_04_04.pdf
Technical information_ONE H_EN.pdf
ONE and ONE H - EN.pptx
Narbutas - Katalog Product overview_EN FR DE_2016.pdf
NARBUTAS-Product-Catalogue_2020_EN.pdf
3D prvky
download - 2021-04-16T101650.582.zip

Nenašli jste zde ke stažení, co jste hledali?

Neztrácejte hlavu a přihlašte se do Profizóny.
3D modely, HR obrázky, technické listy a další materiály čekají tam uloženy u každé značky.

Pokud jste nenašli ani tam, kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme.

Registrujte se doprofizony

Příbuzné produkty

ALAX WEB - CHYBY, RADY ZDE