Nástěnný noční stolek BECKY 1

Cena za kus bez DPH
3 225 CZK
Cena za kus včetně DPH
3 902CZK
Celková cena s DPH (1 ks)
3 902
Dostupnost: Do 8 týdnů
ks
 
prosím zvolte
Simple
Plus
Výrobce:
NIDI

Dětský nábytek NIDI od BATTISTELA Kvalitně vybavený pokojíček Dětský nábytek NIDI je součástí společnosti BATTISTELLA , která začala pracovat na svých produktech již před více...

Nástěnný noční stolek BECKY

Nezbytnost do ložnice 

Malý závěsný noční stolek BECKYs bočním úložným prostorem je praktickým a stylovým kouskem nábytku v každé (nejen) dětské ložnici. Skládá se ze dvou úložných částí, jejichž konfigurace závisí na tom, jsou-li nalevo nebo napravo od postele. Stolek BECKY je vyroben z laminátu a nabízíme ho v několika veselých nebo přírodních barvách. Tak zařiďte dětské království stylově a prakticky zároveň!

Nidi - italská designová lahůdka z Trevisa

Historie společnosti Nidi je spjata s městem v severoitalské provincii Treviso, která je již více než šedesát let přední značkou v oblasti nábytku. Nidi respektuje životní prostředí a zdraví pracovníků i zákazníků. Používá pouze ekologické panely certifikované podle ISO 9001, vyráběné s téměř nulovými emisemi formaldehydu a vyrobené z regenerovaného dřeva, které je šetrné k životnímu prostředí, místo kácení stromů. I jejich obalové systémy jsou ekologicky kompatibilní a stoprocentně recyklovatelné. Díky způsobu výroby je nábytek Nidi 100% bezpečný pro děti.

Nábytek přesně podle vašeho vkusu

Oslovily vás designové kousky Nidi? Protože Nidi má opravdu chytře vymyšlený sestém doplňků, využijte konfigurátor a nastavte si svůj vybraný kousek přesně tak, jak si jej do svého interiéru představujete. Popusťte uzdu své fantazii. 

Prodlužte životnost nábytku

Chtěli bychom, aby vám nábytek sloužil co nejdéle. Protože víme, že důležitou roli v jeho odolnosti hraje správná údržba, připravili jsme pro vás několik tipů a doporučení, jak se starat o různé typy povrchu a čemu se naopak vyvarovat >> péče o nábytek


Nový časopis o designu


Hledáte inspiraci do nového domova a potřebujete poradit, jak vybrat židli, stůl, postel nebo třeba matraci? Nebo vás zajímají trendy v bydlení a chcete mít vždy ty nejčerstvější informace. Pak sledujte náš online magazín Alaxmag, ve kterém najdete každý den novou dávku inspirace.


Počet kusů v balení 1
Šířka (mm) 407
Hloubka (délka) (mm) 250
Celková výška (mm) 200
Záruka (měsíce) 24
Materiál laminát

Katalog
51_Comodini BECKY.pdf
Nidi_catalog_Next.pdf
Nidi_catalog_Kids.pdf

Nenašli jste zde ke stažení, co jste hledali?

Neztrácejte hlavu a přihlašte se do naší Profizóny, ve které najdete 3D modely, HR obrázky, technické listy a další materiály.

Pokud jste nenašli, co hledáte, kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme.

 

přihlásit do profizóny

Registrujte se doprofizony

Příbuzné produkty