NIDI

Dětský nábytek NIDI od BATTISTELA

Kvalitně vybavený pokojíček

Dětský nábytek NIDI je součástí společnosti BATTISTELLA, která začala pracovat na svých produktech již před více než 70 lety. Vyrábí dětský designový nábytek, designové vybavení a doplňky do dětských pokojů. K výrobě používá nejrůznější materiály jako je dřevo, kov, nebo PVC. Kolekce dětského nábytku NIDI od společnosti BATTISTELLA přesně splňuje požadavky, které by měl dětský pokojík mít – estetickou přitažlivost a především funkčnost. Designové dětské pokoje NIDI jsou pod zárukou italské kvality, která je ověřena několika generacemi. Dnes se dětský nábytek NIDI přizpůsobuje moderní technologii – kombinuje hravost a design a právě díky tomu NIDI patří mezi špičkou italského designového dětského nábytku.


Design, kvalita, technologie, služby – to jsou hlavní pilíře této značky. Řemeslníci a designéři se zasloužili o to, jakou silnou značkou dnes BATTISTELLA a její dětský nábytek NIDI jsou. Moderní technologie, pokračující investice do výzkumu a optimalizace produktů pomocí nové výroby a počítačové technologie posunuly společnost k vytyčeným cílům a neustále zlepšujícím se výsledkům. Díky týmu, který čítá přes 200 lidí a formoval se přes půl století, dosáhla firma BATTISTELLA úctyhodných úspěchů, se kterými roste její pozice na vysoce konkurenčním italském trhu.
O značce Batistella 

Jak už bylo několikrát uvedeno, historie Nidi je úzce svázána s historií s Batistella - společnosti s dlouholetou tradicí se sídlem v severotalianské provincii Treviso. Battistella je předním jménem na poli nábytku již od roku 1953 a zároveň první společností v Itálii, která začala vyrábět nábytek pro dětské ložnice z laminátu. Pevná tradice, vysoce specializované know-how a vývoj nových technologií v duchu udržitelné kultury jsou hodnoty, které odlišují přístup společnosti i všechny její produkty.

Italské slovi ,,nidi" v překladu znamená hnízdo, což je pro tento nábytek dokonale vystihující. Popisuje útulné a bezpečné místo pro odchov mláďat, to do značné míry shrnuje smysl tohoto projektu. Zpočátku byl nábytek spíše zaměřen na malé děti a poté i na dospívající. Designéři Nidi kladou především důraz na způsob, jakým prostory ovlivňují život dětí a mladistvých. Vlastnosti, který by každý stimulující, estetický a bezpečný pokoj neměl postrádat jsou krása, ergonomie, bezpečnost a funkce, s těmito vlastnostmi Nidi pracuje a výsledkem jsou inspirující prostory pro hraní, spaní, učení a růst. Všechny produkty si samozřejmě můžete doladit podle svého vkusu a potřeb pomocí konfigurátoru.

Jak má vypadat moderní dětský pokoj? 

  • Design Inspirovaný skutečnými potřebami dětí i teenagerů.
  • Emoce - dětský pokoj je unikátním příběhem a nábytek, doplňky a dekorace ho pomáhají vyprávět. 
  • Stejně jako představivost i barvy se osvědčí všude.
  • Flexibilita - děti rostou jako z vody, mění se a s ním i jeho vkus a potřeby. Nábytek by proto měl být nadčasový a flexibilní, aby se dal adaptovat na aktuální potřeby svých uživatelů. 

Dospívání je fantastické a místa jsou pro dospívajícího člověka velmi důležitá. Kolekce Nido navrhuje estetické barevné kolekce založená na flexibilních proměnlivých řešeních inspirovaných přírodou, které děti doprovází na jejich cestě každou novou životní etapou. Každá ložnice zobrazuje konkrétní příběh, jemuž konkrétní doplňky, tapety nebo látky dodávají jedinečný charakter a osobnost. Kvalitu a bezpečnost bere NIDO velmi vážně. Veškerý nábytek je vyráběn v Itálii, což dává společnosti možnost přímé kontroly nad kvalitou všech produktů. 

Chcete více inspirace od NIDI? 
 

Podívejte se s námi na pár vzorových ložnic, které výrobce zrealizoval. 


Dokonalý pokoj pro holčičky! Dominantou tohoto dětského pokoje je praktická palanda z kolekce Ergo, pod kterou se buď může umístit další lůžko nebo může sloužit jako úložný prostor. Kouzelné skříně v pastelových barvách a praktický kulatý stolek jsou z úspěšné kolekce Woody. Barvy si samozřejmě můžete uzpůsobit podle vašeho vkusu nebo charakteru interiéru. 

Co se týče sezení nenapadá nás nic lepšího než designové a ergonomické židle Leaf, které jsou k mání v různých barvách i materiálových provedeních. Můžete si také vybrat s nejrůznějších druhů podnoží - bílou, barevnou nebo ve variantě s kolečky. Chtěli byste židli čalouněnou? Ani to není žádný problém! 

Pokoje NIDI pro teenagery a studenty 

Také vám pohled na tento pokoj přináší takový vnitřní klid? Je na něm něco uklidňujícího, jemného, co vám dovolí uvolnit se nabrat sílu. Kromě krásného výhledu z okna je zde dominantním prvkem postel Flare, kterou si můžete vybrat v několika barevných kombinacích a s různými druhy podnoží. Není na škodu mít ani praktický otoman, v zadní části můžete vidět model Noel v příjemné korkové barvě. Dalším kouskem, bez kterého se pokoj mladého člověka neobejde, je pohodlná židle, zde byla použita židle Pod.

 

Málo prostoru, nebo bydlíte ve dvou? Žádný problém, vše se dá jednoduše a inovativně vyřešit. Prvním krokem k úspěchu je si vybrat ty spávné kousky. Trochu soukromí vám může přinést například postel s baldachýnem KAP, na kterou můžete zavěsit například závěsy nebo síťovinu a rázem budete mít pro sebe nerušený prostor, kam můžete aspoň na chvíli utéct před okolním rušným světem. Naopak sblížit se můžete na stylově tvarované dvoumístné pohovce Bug s barevnými polštářky podle vašeho vkusu. Posedět si můžete i na lavici Pank, která vám kromě příjemného posezení poskytne i vytoužený úložný prostor. 

 

Představujeme vám NOVINKY z dětského nábytku NIDI! 

A díky AKČNÍM CENÁM je tento nábytek ještě dostupnější!
Nidi šetří prostor a koncipuje svůj nábytek do úsporných řešení. Podívejte se například na loftové, výsuvné nebo výklopné postele. Zajímavou novinkou je i stůl se sekretářem. Pro registrované klienty nabízíme navíc slevu 10% na rostoucí nábytek MOLL a spoustu dalších výhod, které se zobrazí po přihlášení.

Registrovat se

Zobrazit více
Nidi_catalog_Next.pdf
Nidi_catalog_Kids.pdf
NIDI 2023_catalogue.pdf
Profizona
Cena
CZK
CZK
Typ
Materiál
Typ materiálu
Materiál - Podnož
Materiál - Stolová deska
Materiál - Sedák
Materiál (tkaniny)
Barva
Barva
Provedení kovu
Barva dřeva
Ostatní
Typ nábytku
Typ postelí
Velikost (rošt postele)
Typ stolu
Tvar stolu
Délka (stoly)
Šířka (stoly)
Typ podnože (stoly)
Průměr (stoly)
Typ područek (židle)
Typ mechaniky (židle/křesla)
Typ podnože (židle/křesla)
Ostatní
Typ (dekorace a doplňky)
Typ skříně
Výška skříně
Šířka skříně
Tvar (koberce)
Velikost (koberce)
Typ (zrcadla)
Tvar (zrcadla)
Vaše volby
Typ materiálu:
Materiál - Podnož:
Materiál - Stolová deska:
Materiál - Sedák:
Materiál (tkaniny):
Barva:
Provedení kovu:
Barva dřeva:
Typ nábytku:
Typ postelí:
Velikost (rošt postele):
Typ stolu:
Tvar stolu:
Délka (stoly):
Šířka (stoly):
Typ podnože (stoly):
Průměr (stoly):
Typ područek (židle):
Typ mechaniky (židle/křesla):
Typ podnože (židle/křesla):
Ostatní:
Typ (dekorace a doplňky):
Typ skříně:
Výška skříně:
Šířka skříně:
Tvar (koberce):
Velikost (koberce):
Typ (zrcadla):
Tvar (zrcadla):
Počet produktů  
Seřadit  
Otoman DISCOOtoman DISCO

Otoman DISCO

NIDI6 356 CZK
Doprava zdarma
Koberec WHALEKoberec WHALE

Koberec WHALE

NIDI8 370 CZK
Doprava zdarma
Komoda WOODY se čtyřmi šuplíky
Otoman IORIOtoman IORI

Otoman IORI

NIDI12 711 CZK
Doprava zdarma
Noční stolek LUCE 1Noční stolek LUCE 1

Noční stolek LUCE 1

NIDI15 259 CZK
Otoman ELLOOtoman ELLO

Otoman ELLO

NIDI8 936 CZK
Knihovna SURFYKnihovna SURFY

Knihovna SURFY

NIDI18 059 CZK
Postel SWELLPostel SWELL

Postel SWELL

NIDI65 975 CZK
Doprava zdarma
Koberec SKETCHKoberec SKETCH

Koberec SKETCH

NIDI11 578 CZK
Doprava zdarma
Komoda LOLLY s úchytkami SHELL
Doprava zdarma
Koberec PARROTKoberec PARROT

Koberec PARROT

NIDI13 435 CZK
Počet produktů