Otoman DISCO

Cena za kus bez DPH
5 253 CZK
Cena za kus včetně DPH
6 356CZK
Celková cena s DPH (1 ks)
6 356
Dostupnost: Do 8 týdnů
ks
 
prosím zvolte
Dalia - koženka
Peck
Shock
Braid
Sammy
Firefly
Griff
Lecter
Výrobce:
NIDI

Dětský nábytek NIDI od BATTISTELA Kvalitně vybavený pokojíček Dětský nábytek NIDI je součástí společnosti BATTISTELLA , která začala pracovat na svých produktech již před více...

Stylový otoman DISCO

Skvělý polštář na válení

Sháníte ten nejpohodlnější polštářový pouf do dětského pokoje? Pak jste tady správně. DISCO je výjimečně pohodlný pouf vhodný do dětských pokojů pro malé i starší. Stejně jako ostatní pufy lze i tento kousek kombinovat s ostatním textilním nábytkem značky NIDI, je totiž k dispozici ve všech dostupných látkách této značky, a to i s kontrastním prošíváním, které lze na dotaz za malý příplatek. Tak vybavte pokojíček stylově a prakticky zároveň!

Dokonalé dětské pokoje Nidi

Krása, ergonomie, bezpečnost a funkce jsou vlastnosti, s nimiž značka navrhuje dětský nábytek, aby byl každý prostor stimulující, lákavý, bezpečný a uvolňující: nejlepší možné místo pro hraní, spaní, učení a růst. Nidi vykresluje ložnici jako příběh vybavený doplňky, tapetami, látkami a samolepkami - prvky, které dodávají charakter a činí místnost osobní, teplou a příjemnou.

Nidi - italská designová lahůdka z Trevisa

Historie společnosti Nidi je spjata s městem v severoitalské provincii Treviso, která je již více než šedesát let přední značkou v oblasti nábytku. Nidi respektuje životní prostředí a zdraví pracovníků i zákazníků. Používá pouze ekologické panely certifikované podle ISO 9001, vyráběné s téměř nulovými emisemi formaldehydu a vyrobené z regenerovaného dřeva, které je šetrné k životnímu prostředí, místo kácení stromů. I jejich obalové systémy jsou ekologicky kompatibilní a stoprocentně recyklovatelné. Díky způsobu výroby je nábytek Nidi 100% bezpečný pro děti.

Nábytek přesně podle vašeho vkusu

Oslovily vás designové kousky Nidi? Protože Nidi má opravdu chytře vymyšlený sestém doplňků, využijte konfigurátor a nastavte si svůj vybraný kousek přesně tak, jak si jej do svého interiéru představujete. Popusťte uzdu své fantazii. 

Prodlužte životnost nábytku

Chtěli bychom, aby vám nábytek sloužil co nejdéle. Protože víme, že důležitou roli v jeho odolnosti hraje správná údržba, připravili jsme pro vás několik tipů a doporučení, jak se starat o různé typy povrchu a čemu se naopak vyvarovat >> péče o nábytek


Nový časopis o designu


Hledáte inspiraci do nového domova a potřebujete poradit, jak vybrat židli, stůl, postel nebo třeba matraci? Nebo vás zajímají trendy v bydlení a chcete mít vždy ty nejčerstvější informace. Pak sledujte náš online magazín Alaxmag, ve kterém najdete každý den novou dávku inspirace.


Počet kusů v balení 1
Průměr (mm) 780
Záruka (měsíce) 24
Spotřeba látky / kůže 1.6
Materiál textil
Snímatelný potah Ano

Katalog
80_Pouf DISCO.pdf
Nidi_catalog_Next.pdf
Nidi_catalog_Kids.pdf
3D prvky
DISCO 40_DLU930.3ds

Nenašli jste zde ke stažení, co jste hledali?

Neztrácejte hlavu a přihlašte se do naší Profizóny, ve které najdete 3D modely, HR obrázky, technické listy a další materiály.

Pokud jste nenašli, co hledáte, kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme.

 

přihlásit do profizóny

Registrujte se doprofizony