Police PITAGORA

Cena za kus bez DPH
5 409 CZK
Cena za kus včetně DPH
6 545CZK
Celková cena s DPH (1 ks)
6 545
Dostupnost: Do 8 týdnů
ks
 
prosím zvolte
Simple
Plus
Výrobce:
NIDI

Dětský nábytek NIDI od BATTISTELA Kvalitně vybavený pokojíček Dětský nábytek NIDI je součástí společnosti BATTISTELLA , která začala pracovat na svých produktech již před více...

Stylová police PITAGORA

Veselý i praktický doplněk

Studijní koutek v dětském pokoji se neobejde bez místa, kam si může školák odkládat knihy, hračky a další školní potřeby. PITAGORA je praktická polička vybavena bočnicemi na knihy, ve kterých zůstane vše na svém místě. Je vyrobena z laminátu v různých barevných variantách. Na dotaz je také možné dodat police s možností uchycení na panel, jiné barevné provedení nebo jiné rozměry polic. Polička snese zatížení až 20 kg. Vybavte dětský pokoj stylově a prakticky zároveň!

Dětské knihovny Nidi

Dětská knihovna, to je multifunkční prostor pro hračky, knížky, učebnice i památky z výletů. Krása, ergonomie, bezpečnost a funkce jsou vlastnosti, s nimiž značka navrhuje dětský nábytek, aby byl každý prostor stimulující, lákavý, bezpečný a uvolňující: nejlepší možné místo pro hraní, spaní, učení a růst. Nidi vykresluje ložnici i nábytek v ní jako příběh vybavený doplňky, tapetami, látkami a samolepkami - prvky, které dodávají charakter a činí místnost osobní, teplou a příjemnou.

Nidi - italská designová lahůdka z Trevisa

Historie společnosti Nidi je spjata s městem v severoitalské provincii Treviso, která je již více než šedesát let přední značkou v oblasti nábytku. Nidi respektuje životní prostředí a zdraví pracovníků i zákazníků. Používá pouze ekologické panely certifikované podle ISO 9001, vyráběné s téměř nulovými emisemi formaldehydu a vyrobené z regenerovaného dřeva, které je šetrné k životnímu prostředí, místo kácení stromů. I jejich obalové systémy jsou ekologicky kompatibilní a stoprocentně recyklovatelné. Díky způsobu výroby je nábytek Nidi 100% bezpečný pro děti.

Nábytek přesně podle vašeho vkusu

Oslovily vás designové kousky Nidi? Protože Nidi má opravdu chytře vymyšlený sestém doplňků, využijte konfigurátor a nastavte si svůj vybraný kousek přesně tak, jak si jej do svého interiéru představujete. Popusťte uzdu své fantazii. 

Prodlužte životnost nábytku

Chtěli bychom, aby vám nábytek sloužil co nejdéle. Protože víme, že důležitou roli v jeho odolnosti hraje správná údržba, připravili jsme pro vás několik tipů a doporučení, jak se starat o různé typy povrchu a čemu se naopak vyvarovat >> péče o nábytek


Nový časopis o designu


Hledáte inspiraci do nového domova a potřebujete poradit, jak vybrat židli, stůl, postel nebo třeba matraci? Nebo vás zajímají trendy v bydlení a chcete mít vždy ty nejčerstvější informace. Pak sledujte náš online magazín Alaxmag, ve kterém najdete každý den novou dávku inspirace.


Počet kusů v balení 1
Šířka (mm) 1200
Hloubka (délka) (mm) 250
Celková výška (mm) 366
Záruka (měsíce) 24
Materiál laminát
Žáruvzdornost Ano

Katalog
55_Casellari PITAGORA.pdf
Nidi_catalog_Next.pdf
Nidi_catalog_Kids.pdf
3D prvky
PITAGORA 450 D X PANN 340_DM70216D.3ds

Nenašli jste zde ke stažení, co jste hledali?

Neztrácejte hlavu a přihlašte se do naší Profizóny, ve které najdete 3D modely, HR obrázky, technické listy a další materiály.

Pokud jste nenašli, co hledáte, kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme.

 

přihlásit do profizóny

Registrujte se doprofizony