Potah postele REGULAR

Cena za kus bez DPH
10 765 CZK
Cena za kus včetně DPH
13 026CZK
Celková cena s DPH (1 ks)
13 026
Dostupnost: Do 8 týdnů
ks
 
prosím zvolte
prosím zvolte
Dalia - koženka
Peck
Shock
Braid
Sammy
Firefly
Griff
Lecter
Výrobce:
NIDI

Dětský nábytek NIDI od BATTISTELA Kvalitně vybavený pokojíček Dětský nábytek NIDI je součástí společnosti BATTISTELLA , která začala pracovat na svých produktech již před více...

Potah postele REGULAR

Pro dokonalou měkkost

Potah REGULAR na čelo postele pomůže vytvořit útulné a bezpečné hnízdo ke spánku. Díky široké nabídce materiálů a barev čalounění ho snadno přizpůsobíte zbytku vybavení pokojíku. Je k dispozici v několika různých šířkách. Prošívání dodává potahu hravost a do dětského království vnese opravdový styl. Tak se uvelebte do měkké náruče!

Útulné a bezpečné dětské pokoje

Krása, ergonomie, bezpečnost a funkce jsou vlastnosti, s nimiž značka navrhuje dětský nábytek, aby byl každý prostor stimulující, lákavý, bezpečný a uvolňující: nejlepší možné místo pro hraní, spaní, učení a růst. Nidi vykresluje ložnici i nábytek v ní jako příběh vybavený doplňky, tapetami, látkami a samolepkami - prvky, které dodávají charakter a činí místnost osobní, teplou a příjemnou. Kvalita, flexibilita a bezpečnost jsou na prvním místě, ale každý kousek má i svůj osobitý charakter, který nejmladší generaci provede od nejnižšího věku až k dospívání.

Nidi - italská designová lahůdka z Trevisa

Historie společnosti Nidi je spjata s městem v severoitalské provincii Treviso, která je již více než šedesát let přední značkou v oblasti nábytku. Nidi respektuje životní prostředí a zdraví pracovníků i zákazníků. Používá pouze ekologické panely certifikované podle ISO 9001, vyráběné s téměř nulovými emisemi formaldehydu a vyrobené z regenerovaného dřeva, které je šetrné k životnímu prostředí, místo kácení stromů. I jejich obalové systémy jsou ekologicky kompatibilní a stoprocentně recyklovatelné. Díky způsobu výroby je nábytek Nidi 100% bezpečný pro děti. Nidi v překladu znamená "hnízdo", které poskytuje útulnost a bezpečí, což vystihuje smysl celé značky. 

Prodlužte životnost nábytku

Chtěli bychom, aby vám nábytek sloužil co nejdéle. Protože víme, že důležitou roli v jeho odolnosti hraje správná údržba, připravili jsme pro vás několik tipů a doporučení, jak se starat o různé typy povrchu a čemu se naopak vyvarovat >> péče o nábytek


Nový časopis o designu


Hledáte inspiraci do nového domova a potřebujete poradit, jak vybrat židli, stůl, postel nebo třeba matraci? Nebo vás zajímají trendy v bydlení a chcete mít vždy ty nejčerstvější informace. Pak sledujte náš online magazín Alaxmag, ve kterém najdete každý den novou dávku inspirace.


Počet kusů v balení 1
Šířka (mm) 880 / 980 / 1080 / 1280
Hloubka (délka) (mm) 600
Záruka (měsíce) 24
Objem balení (m3) 0,6
Spotřeba látky / kůže 2,5 - 3,1
Materiál čalounění

Katalog
18_cuffie e copritestiere.pdf
Nidi_catalog_Next.pdf
Nidi_catalog_Kids.pdf

Nenašli jste zde ke stažení, co jste hledali?

Neztrácejte hlavu a přihlašte se do naší Profizóny, ve které najdete 3D modely, HR obrázky, technické listy a další materiály.

Pokud jste nenašli, co hledáte, kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme.

 

přihlásit do profizóny

Registrujte se doprofizony