Psací stůl s kolečkovou podnoží MOVE

Cena za kus bez DPH
10 713 CZK
Cena za kus včetně DPH
12 963CZK
Celková cena s DPH (1 ks)
12 963
Dostupnost: Do 8 týdnů
ks
 
prosím zvolte
prosím zvolte
prosím zvolte
Simple
Výrobce:
NIDI

Dětský nábytek NIDI od BATTISTELA Kvalitně vybavený pokojíček Dětský nábytek NIDI je součástí společnosti BATTISTELLA , která začala pracovat na svých produktech již před více...

Hravý psací stůl s kolečkovou podnoží MOVE

Buďte v pohybu 

Stůl MOVE na kolečkách umožní se dětem přemisťovat rychle po celé místnosti. Ideální na práci ve skupině nebo do školy na zájmové kroužky. Kolečka mají zamykací mechanismus, díky němuž je stůl stabilní. Stůl je k mání ve čtyřech velikostech. Podnož je kovová a může být černá nebo bíla a laminová stolová deska je k mání v šesti různých barevných provedení v odstínech dřeva. Tak připravte malým školákům zázemí pro psaní úkolů i trávení volných chvil.

Dětské psací stoly

Psací stoly Nidi  jsou hravé, veselé a hlavně praktické. Krása, ergonomie, bezpečnost a funkce jsou vlastnosti, s nimiž značka navrhuje dětský nábytek, aby byl každý prostor stimulující, lákavý, bezpečný a uvolňující: nejlepší možné místo pro hraní, spaní, učení a růst. Nidi vykresluje ložnici i nábytek v ní jako příběh vybavený doplňky, tapetami, látkami a samolepkami - prvky, které dodávají charakter a činí místnost osobní, teplou a příjemnou.

Nidi - italská designová lahůdka z Trevisa

Historie společnosti Nidi je spjata s městem v severoitalské provincii Treviso, která je již více než šedesát let přední značkou v oblasti nábytku. Nidi respektuje životní prostředí a zdraví pracovníků i zákazníků. Používá pouze ekologické panely certifikované podle ISO 9001, vyráběné s téměř nulovými emisemi formaldehydu a vyrobené z regenerovaného dřeva, které je šetrné k životnímu prostředí, místo kácení stromů. I jejich obalové systémy jsou ekologicky kompatibilní a stoprocentně recyklovatelné. Díky způsobu výroby je nábytek Nidi 100% bezpečný pro děti.

Nábytek přesně podle vašeho vkusu

Oslovily vás designové kousky Nidi? Protože Nidi má opravdu chytře vymyšlený sestém doplňků, využijte konfigurátor a nastavte si svůj vybraný kousek přesně tak, jak si jej do svého interiéru představujete. Popusťte uzdu své fantazii. 

Prodlužte životnost nábytku

Chtěli bychom, aby vám nábytek sloužil co nejdéle. Protože víme, že důležitou roli v jeho odolnosti hraje správná údržba, připravili jsme pro vás několik tipů a doporučení, jak se starat o různé typy povrchu a čemu se naopak vyvarovat >> péče o nábytek


Nový časopis o designu


Hledáte inspiraci do nového domova a potřebujete poradit, jak vybrat židli, stůl, postel nebo třeba matraci? Nebo vás zajímají trendy v bydlení a chcete mít vždy ty nejčerstvější informace. Pak sledujte náš online magazín Alaxmag, ve kterém najdete každý den novou dávku inspirace.


Počet kusů v balení 1
Šířka (mm) 1200 / 1350 / 1500 / 1800
Hloubka (délka) (mm) 610
Celková výška (mm) 750
Záruka (měsíce) 24
Materiál laminát, kov
Žáruvzdornost Ano

Katalog
scrittoio sp3 e 5_dis tec OK18.pdf
Nidi_catalog_Next.pdf
Nidi_catalog_Kids.pdf
3D prvky
SCRIT MOVE.3ds

Nenašli jste zde ke stažení, co jste hledali?

Neztrácejte hlavu a přihlašte se do naší Profizóny, ve které najdete 3D modely, HR obrázky, technické listy a další materiály.

Pokud jste nenašli, co hledáte, kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme.

 

přihlásit do profizóny

Registrujte se doprofizony