Židle POD s kolečky

Cena za kus bez DPH
7 754 CZK
Cena za kus včetně DPH
9 382CZK
Celková cena s DPH (1 ks)
9 382
Dostupnost: Do 8 týdnů
ks
 
prosím zvolte
prosím zvolte
Dalia - koženka
Griff
Výrobce:
NIDI - logo

NIDI - Špičkový dětský nábytek od BATTISTELA Dětský nábytek NIDI je součástí společnosti BATTISTELLA , která začala pracovat na svých produktech již před více než 70 lety. Vyrábí...

Čalouněná dětská židle Pod na kolečkách

Poroste s dětmi

Máte rádi možnost výběru barvy? Tato židle jich nabízí víc než dost. V pohodlné čalouněné dětské židli Pod může vaše dítě zalenošit, přečíst knížku nebo na ní u psacího stolu psát úkoly. Designová židle s centrální podnoží, kolečky a čalouněným sedákem je dostupné v několika barevných provedeních. Tento překrásný kousek svým provedením nadchne všechny děti a do interiéru přinese čerstvý závan nejmodernějších trendů.

Dětské židle z kolekce Nidi

Dětské židle z kolekce Nidi jsou hravé, veselé a hlavně praktické. Krása, ergonomie, bezpečnost a funkce jsou vlastnosti, s nimiž značka navrhuje dětský nábytek, aby byl každý prostor stimulující, lákavý, bezpečný a uvolňující: nejlepší možné místo pro hraní, spaní, učení a růst. Nidi vykresluje ložnici i nábytek v ní jako příběh vybavený doplňky, tapetami, látkami a samolepkami - prvky, které dodávají charakter a činí místnost osobní, teplou a příjemnou.

Nidi - italská designová lahůdka z Trevisa

Historie společnosti Nidi je spjata s městem v severoitalské provincii Treviso, která je již více než šedesát let přední značkou v oblasti nábytku. Nidi respektuje životní prostředí a zdraví pracovníků i zákazníků. Používá pouze ekologické panely certifikované podle ISO 9001, vyráběné s téměř nulovými emisemi formaldehydu a vyrobené z regenerovaného dřeva, které je šetrné k životnímu prostředí, místo kácení stromů. I jejich obalové systémy jsou ekologicky kompatibilní a stoprocentně recyklovatelné. Díky způsobu výroby je nábytek Nidi 100% bezpečný pro děti.

Nábytek přesně podle vašeho vkusu

Oslovily vás designové kousky Nidi? Protože Nidi má opravdu chytře vymyšlený sestém doplňků, využijte konfigurátor a nastavte si svůj vybraný kousek přesně tak, jak si jej do svého interiéru představujete. Jediné, co vás může omezovat, je vaše fantazie. 

Prodlužte životnost nábytku

Chtěli bychom, aby vám nábytek sloužit co nejdéle. Protože víme, že důležitou roli v jeho odolnosti hraje správná údržba, připravili jsme pro vás několik tipů a doporučení, jak se starat o různé typy povrchu a čemu se naopak vyvarovat >> péče o nábytek.

Šířka (mm) 550 - 610
Hloubka (délka) (mm) 530 - 580
Celková výška (mm) 850
Počet kusů v balení 1
Záruka (měsíce) 24

Katalog
Nidi_catalog_Next.pdf
Nidi_catalog_Kids.pdf

Nenašli jste zde ke stažení, co jste hledali?

Neztrácejte hlavu a přihlašte se do Profizóny.
3D modely, HR obrázky, technické listy a další materiály čekají tam uloženy u každé značky.

Pokud jste nenašli ani tam, kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme.

Registrujte se doprofizony

Příbuzné produkty

Doprava zdarma
Židle POD s bukovou podnoží
Doprava zdarma
Židle POD

Židle POD

NIDI11 231 CZK
NOVÝ WEB - CHYBY, RADY ZDE