Hodiny SUNSET n Ø 50 cm

Cena za kus bez DPH
5 850 CZK
Cena za kus včetně DPH
7 079CZK
Celková cena s DPH (2 ks)
14 157
Dostupnost: Do 8 týdnů
Minimální objednatelné množství: 2 ks
ks
 
Výrobce:
NOMON - logo

NOMOM - Špičkový výrobce designových hodin NOMON je mezinárodně uznávaným lídrem v oblasti interiérových hodin. Ze sídla v hlavním španělském městě Barcelona se mu podařilo...

DESIGN:
José María Reina
José María Reina

José María Reina is a versatile and self-taught designer. He belongs to the generation that promoted Barcelona as city of reference in the industrial design field. His multidisciplinary work in...

Dřevěné nástěnné hodiny SUNSET

Praktická dekorace na vaši zeď

Dokonalá kombinace štíhlých držadel a chromovaného ocelového rámu je jemná a poutavá zároveň. Moderní nástěnné hodiny SUNSET o průměru 50 cm od španělské značky NOMON jsou jednoduchým doplňkem, který vaší zdi dodá čistý a elegantní nádech. Časové body bez čísel jsou vyrobeny ze dřeva - stejně jako ručičky v tmavě hnědé pro udržení rovnováhy v barevné paletě. Malé bloky e lepí na zeď pomocí lepidla. Hodiny jsou vybaveny mechanismem  UTS German. V naší nabídce najdete tento elegantní model hodin také v jiných provedeních.

Řada SUNSET je jako stvořená pro prostory v moderním stylu - snadno lze dosáhnout vynikajících kontrastů s barvami stěn a nábytku a doplňků. Hodiny můžete umístit do jakéhokoli prostředí, ať už v obývacím pokoji, koupelně, kuchyni nebo v kanceláři. Mají minimalistický design, který je ideální pro domy s moderním stylem, protože mohouskvěle kontrastovat s barvami stěn, nábytku a doplňků. Naši architekti a designéři vám rádi bezplatně poskytnou pomoc, pokud si výběrem nebudete zcela jistí. Neváhejte nás kontaktovat nebo se stavte osobně v našem showroomu v Praze-Karlíně. 

Prodlužte životnost nábytku

Chtěli bychom, aby vám nábytek sloužit co nejdéle. Protože víme, že důležitou roli v jeho odolnosti hraje správná údržba, připravili jsme pro vás několik tipů a doporučení, jak se starat o různé typy povrchu a čemu se naopak vyvarovat >> péče o nábytek.

Celková výška (mm) 500
Hmotnost produktu (kg) 2
Objem balení (m3) 0,01
Počet kusů v balení 1
Záruka (měsíce) 24
Průměr (mm) 500

Katalog
SUNSET.pdf
3D prvky
sunset.zip

Nenašli jste zde ke stažení, co jste hledali?

Neztrácejte hlavu a přihlašte se do Profizóny.
3D modely, HR obrázky, technické listy a další materiály čekají tam uloženy u každé značky.

Pokud jste nenašli ani tam, kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme.

Registrujte se doprofizony

Příbuzné produkty

Doprava zdarma
Hodiny SUNSET t Ø 50 cm
Doprava zdarma
Hodiny SUNSET i Ø 50 cm
NOVÝ WEB - CHYBY, RADY ZDE