Hodiny SUNSET t Ø 50 cm

Cena za kus bez DPH
4 550 CZK
Cena za kus včetně DPH
5 506CZK
Celková cena s DPH (1 ks)
5 506
Dostupnost: Do 8 týdnů
ks
 
Výrobce:
NOMON - logo

NOMOM - Špičkový výrobce designových hodin NOMON je mezinárodně uznávaným lídrem v oblasti interiérových hodin. Ze sídla v hlavním španělském městě Barcelona se mu podařilo...

DESIGN:
José María Reina
José María Reina

Jose Maria Reina , narozený ve španělské Seville, je všestranný designér a ve svém oboru samouk. Patří ke generaci, která propagovala Barcelonu jako referenční město v oblasti průmyslového...

Designové nástěnné hodiny SUNSET

Praktická dekorace na vaši zeď

Dokonalá kombinace štíhlých držadel a chromovaného ocelového rámu je jemná a poutavá zároveň. Moderní nástěnné hodiny SUNSET o průměru 50 cm od španělské značky NOMON jsou jednoduchým doplňkem, který vaší zdi dodá čistý a elegantní nádech. Časové body bez čísel jsou vyrobeny ze dřeva - stejně jako ručičky v tmavě hnědé pro udržení rovnováhy v barevné paletě. Ručičky jsou upevněny na ocelovém prvku s grafitovou povrchovou úpravou. Malé bloky e lepí na zeď pomocí lepidla. Hodiny jsou vybaveny mechanismem  UTS German. V naší nabídce najdete tento elegantní model hodin také v jiných provedeních.

Řada SUNSET je jako stvořená pro prostory v moderním stylu - snadno lze dosáhnout vynikajících kontrastů s barvami stěn a nábytku a doplňků. Hodiny můžete umístit do jakéhokoli prostředí, ať už v obývacím pokoji, koupelně, kuchyni nebo v kanceláři. Mají minimalistický design, který je ideální pro domy s moderním stylem, protože mohouskvěle kontrastovat s barvami stěn, nábytku a doplňků. Naši architekti a designéři vám rádi bezplatně poskytnou pomoc, pokud si výběrem nebudete zcela jistí. Neváhejte nás kontaktovat nebo se stavte osobně v našem showroomu v Praze-Karlíně. 

Prodlužte životnost nábytku

Chtěli bychom, aby vám nábytek sloužit co nejdéle. Protože víme, že důležitou roli v jeho odolnosti hraje správná údržba, připravili jsme pro vás několik tipů a doporučení, jak se starat o různé typy povrchu a čemu se naopak vyvarovat >> péče o nábytek.

Celková výška (mm) 500
Hmotnost produktu (kg) 2
Objem balení (m3) 0,01
Počet kusů v balení 1
Záruka (měsíce) 24
Průměr (mm) 500

Katalog
SUNSET.pdf
3D prvky
sunset.zip

Nenašli jste zde ke stažení, co jste hledali?

Neztrácejte hlavu a přihlašte se do Profizóny.
3D modely, HR obrázky, technické listy a další materiály čekají tam uloženy u každé značky.

Pokud jste nenašli ani tam, kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme.

Registrujte se doprofizony

Příbuzné produkty

Doprava zdarma
Hodiny SUNSET n Ø 50 cm
Doprava zdarma
Hodiny SUNSET i Ø 50 cm
NOVÝ WEB - CHYBY, RADY ZDE