Barová židle Rotor dřevěná

Cena za kus bez DPH
11 779 CZK
Cena za kus včetně DPH
14 253CZK
Celková cena s DPH (1 ks)
14 253
Dostupnost: Skladem
ks
 
prosím zvolte
prosím zvolte
prosím zvolte
Výrobce:
NOTI - logo

Čalouněný nábytek NOTI Pohodlný design Polská společnost NOTI vznikla díky vášni pro moderní design jejího zakladatele v roce 2005. Od té doby přináší celému světu pohodlný...

DESIGN:
Piotr Kuchcinski
Piotr Kuchcinski

Piotr Kuchcinski se narodil v roce 1969 a po absolvování Fakulty architektury na technické univerzitě nastoupil do jedné z poznaňských architektonických kanceláří, kde pracoval na...

Dřevěná barová židle ROTOR na třínohé podnoži

Jedinečnost v každém detailu

Designová barová židli od polské značky NOTI s charakteristickým otočným sedadlem z masivního dubu dodá kouzlo každému inteiréru bytovému i komernímu interiéru. Díky možnosti dokončení sedáku i ocelové podnože v široké škále barev podle aktuálního vzorníku je výsledná kombinace na vás. Tento model stoličky je k dispozici ve 2 výškových provedení: 65 a 77 cm. Židli Rotor nabízíme také ve variantě s měkkým čalouněným sedákem.

Vysoká nebo nízká barová židle? Která je ta pravá?


Vysoká barová židle
se využívá především v restauracích, barech, bistrech a jiných konzumačních zařízeních. Je charakteristická výškou sedáku, která se pohybuje kolem 75 cm. K vysoké barové židli se doporučuje mít barovou desku ve výšce mezi 110 a 115 cm.

Nízká nebo také kuchyňská barová židle se nejčastěji využívá k domácím kuchyňským barům a ostrůvkům. Výška jejího sedáku se pohybuje kolem 65 cm. Doporučená výška barové desky je pak mezi 91 - 95 cm

Třínohá ozdoba každého ineriéru

Źidle ROTOR značky NOTI od Piotra Kuchcińského zaujmou originálním sedákem s otvorem a potěší univerzální charakterem. Sedadlo je k dispozici dřevěném a měkkém čalouněném provedení. Díky možnosti dokončení v široké škále barev je model Rotor vhodný pro mnoho bytových a komerčních interiérů. Hodí se pro obytné, hotelové, gastronomické a kancelářské interiéry. Stoličky jsou navrženy ve 2 výškách: 65 a 77 cm.

Nejcharakterističtějším prvkem kolekce je otočné sedadlo s centrálním otvorem pro snadné uchopení a přenášení židle. Jeho ergonomický tvar s mírně konkávním povrchem a zaoblenou hranou poskytuje neočekávané pohodlí.

Křehké ocelové nohy jsou spojeny příčníky ve třech výškách, aby se usnadnila pohodlná podpora nohou. Návrháři se podařilo získat mimořádně lehkou, vizuálně podobu ocelové základny s extrémně stabilní a odolnou strukturou.

Prodlužte životnost nábytku

Chtěli bychom, aby vám nábytek sloužit co nejdéle. Protože víme, že důležitou roli v jeho odolnosti hraje správná údržba, připravili jsme pro vás několik tipů a doporučení, jak se starat o různé typy povrchu a čemu se naopak vyvarovat >> péče o nábytek.

Počet kusů v balení 1
Šířka (mm) 460/480
Hloubka (délka) (mm) 460/480
Celková výška (mm) 650/770
Výška sedáku (mm) 650/770
Objem balení (m3) 0,2
Hmotnost produktu (kg) 7

Katalog
rotoren.pdf
NOTI EN catalogue 2021.pdf
3D prvky
dwg (3).zip
3ds (3).zip

Nenašli jste zde ke stažení, co jste hledali?

Neztrácejte hlavu a přihlašte se do Profizóny.
3D modely, HR obrázky, technické listy a další materiály čekají tam uloženy u každé značky.

Pokud jste nenašli ani tam, kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme.

Registrujte se doprofizony

Příbuzné produkty

Doprava zdarma
Barová židle Rotor čalouněná
ALAX WEB - CHYBY, RADY ZDE