Cena za kus bez DPH
5 408 CZK
Cena za kus včetně DPH
6 544CZK
Celková cena s DPH (1 ks)
6 544
Dostupnost: Do 6 týdnů
ks
 
prosím zvolte
prosím zvolte
Výrobce:
NOVAMOBILI - logo

NOVAMOBILI - Designový interiérový nábytek s tradicí Italská společnost NOVAMOBILI se díky nejmodernějším technologiím může pyšnit produkty té nejvyšší kvality. Chloubou značky...

Originální police BUTTERFLY

Dodá každému prostoru charakter

Designová police BUTTERFLY byla navržena tak, aby vypadala skvěle samostatná, uspořádaná do kompozice, umístěna vertikálně i horizontálně. Na výběr je široká škála provedení od imitace dřeva přes dýhu až po různé barvy laků. I velikost si můžete vybrat přesně tak, aby tento hravý kousek zapadl do vašeho bydlení. Nosnost police je 12 kg, poradí si tedy s knihami i dekoracemi. Tak dotáhněte svůj domov k dokonalosti pomocí detailů. 

Osobitost moderní domácnosti

Řada tohoto nábytku odpovídá požadavkům současných trendů v bydlení a splňuje tak vizuální a funkční stránku. Možnost volby provedení každého kousku dává svobodu v zařizování interiéru a tím poskytuje možnost promítnout svou vlastní osobnost do každého koutu bytu i domu. 

Vítejte ve světě NOVAMOBILI


Italská společnost NOVAMOBILI se díky nejmodernějším technologiím může pyšnit produkty té nejvyšší kvality. Chloubou této značky jsou moderní obývací stěny s nadčasovým designem, které patří mezi světovou špičku nejen svým vzhledem a funkčností, ale i kvalitou. Kromě stěn najdete v portfoliu společnosti také postele, křesla, sedačka či stoly. Potřebujete pomoci vybavit vaše prostory? Neváhejte nás kontaktovat, naši specialisté vám velmi rádi pomůžou.

Prodlužte životnost nábytku

Chtěli bychom, aby vám nábytek sloužit co nejdéle. Protože víme, že důležitou roli v jeho odolnosti hraje správná údržba, připravili jsme pro vás několik tipů a doporučení, jak se starat o různé typy povrchu a čemu se naopak vyvarovat >> péče o nábytek.

Šířka (mm) 900; 1200; 1800
Hloubka (délka) (mm) 260
Celková výška (mm) 240; 320
Počet kusů v balení 1
Záruka (měsíce) 24

Katalog
butterfly_20181029111841.pdf
3D prvky
butterfly_20181120134722.3ds

Nenašli jste zde ke stažení, co jste hledali?

Neztrácejte hlavu a přihlašte se do Profizóny.
3D modely, HR obrázky, technické listy a další materiály čekají tam uloženy u každé značky.

Pokud jste nenašli ani tam, kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme.

Registrujte se doprofizony
NOVÝ WEB - CHYBY, RADY ZDE