Židle Ara 310 - DS

Cena za kus bez DPH
2 030 CZK
Cena za kus včetně DPH
2 456CZK
Celková cena s DPH (4 ks)
9 825
Dostupnost: Do 3 týdnů
Minimální objednatelné množství: 4 ks
ks
 
prosím zvolte
Výrobce:
PEDRALI - logo

PEDRALI - Svěží designový nábytek z Itálie správná volba pro vaše komerční i bytové prostory Společnost Pedrali byla založena v roce 1963 v Itálii v Palazzolo sull'Oglio. Díky vysoké...

DESIGN:
Jorge Pensi
Jorge Pensi

Narodil se v Buenos Aires v roce 1946, studoval architekturu ve svém rodném městě. Když se absolvoval v roce 1971, ihned začal navrhovat nábytek, jako spolupracovník interiérového designového...

Minimalistická židle ARA 310

Kdo by nechtěl trávit čas venku na zahradě nebo u bazénu? Na celoplastové židli ARA 310 můžete celý den chytat sluneční paprsky. Díky vysoké odolnosti vydrží venku i za nepříznivých podmínek. Plusové body získá i za fakt, že je stohovatelná - židle můžete díky tomu velmi snadno uskladnit. Rozhodně se nemusíte bát, že by se tyto designové krásky špatně přenášely. Židle z polypropylenu jsou velmi lehké. Nechcete sedět přímo na plastové skořepině? Kupte si k židli čalouněný podsedák.


Uspořádejte zahradní party s kolekcí ARA

Hravou kolekci židlí ARA vytvořil talentovaný designér Jorge Pensi, který začal navrhovat nábytek v roce 1971. Židlím v několika různých provedeních v široké barevné škále to bude slušet na zahradě, ve venkovní restauraci či u bazénu. Kousky se snadno čistí a jsou odolné vůči povětrnostním vlivům, což z nich dělá ideální společníky pro venkovní posezení.


Certifikáty

Kolekce ARA se pyšní certifikátem GREENGUARD, který je udělován produktům, které splňují některé z nejpřísnějších norem pro chemické emise na světě. To pomáhá snižovat znečištění ovzduší v interiéru a riziko vystavení chemikáliím. Certifikace zaručuje, že výrobek splnil standardy pro nízké emise těkavých organických sloučenin (VOC).
Kousek je také testován CATAS (certifikát na zátěž výrobků při použití ve veřejném prostoru). 

Šířka (mm) 495
Hloubka (délka) (mm) 560
Celková výška (mm) 830
Výška sedáku (mm) 460
Hmotnost produktu (kg) 4.2
Počet kusů v balení 4
Záruka (měsíce) 24
Objem balení (m3) 0,38
Stohovatelnost (počet stohovatelných kusů) 8
Venkovní použití Ano
Žáruvzdornost Ano

Nenašli jste zde ke stažení, co jste hledali?

Neztrácejte hlavu a přihlašte se do Profizóny.
3D modely, HR obrázky, technické listy a další materiály čekají tam uloženy u každé značky.

Pokud jste nenašli ani tam, kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme.

Registrujte se doprofizony

Příbuzné produkty

NOVÝ WEB - CHYBY, RADY ZDE