Židle Ara 310 - DS

Cena za kus bez DPH
1 995 CZK
Cena za kus včetně DPH
2 414CZK
Celková cena s DPH (4 ks)
9 656
Dostupnost: Do 3 týdnů
Minimální objednatelné množství: 4 ks
ks
 
prosím zvolte
Výrobce:
PEDRALI - logo

PEDRALI  Svěží designový nábytek z Itálie Decentní a elegantní i bláznivě barevné a hravé - takové jsou kousky z dílny italské firmy PEDRALI , která si získala oblibu po celém světě....

DESIGN:
Jorge Pensi
Jorge Pensi

Narodil se v Buenos Aires v roce 1946, studoval architekturu ve svém rodném městě. Když se absolvoval v roce 1971, ihned začal navrhovat nábytek, jako spolupracovník interiérového designového...

Minimalistická židle ARA 310

Kdo by nechtěl trávit čas venku na zahradě nebo u bazénu? Na celoplastové židli ARA 310 můžete celý den chytat sluneční paprsky. Díky vysoké odolnosti vydrží venku i za nepříznivých podmínek. Plusové body získá i za fakt, že je stohovatelná - židle můžete díky tomu velmi snadno uskladnit. Rozhodně se nemusíte bát, že by se tyto designové krásky špatně přenášely. Židle z polypropylenu jsou velmi lehké. Nechcete sedět přímo na plastové skořepině? Kupte si k židli čalouněný podsedák.


Uspořádejte zahradní party s kolekcí ARA

Hravou kolekci židlí ARA vytvořil talentovaný designér Jorge Pensi, který začal navrhovat nábytek v roce 1971. Židlím v několika různých provedeních v široké barevné škále to bude slušet na zahradě, ve venkovní restauraci či u bazénu. Kousky se snadno čistí a jsou odolné vůči povětrnostním vlivům, což z nich dělá ideální společníky pro venkovní posezení.


Certifikáty

Kolekce ARA se pyšní certifikátem GREENGUARD, který je udělován produktům, které splňují některé z nejpřísnějších norem pro chemické emise na světě. To pomáhá snižovat znečištění ovzduší v interiéru a riziko vystavení chemikáliím. Certifikace zaručuje, že výrobek splnil standardy pro nízké emise těkavých organických sloučenin (VOC).
Kousek je také testován CATAS (certifikát na zátěž výrobků při použití ve veřejném prostoru). 

Prodlužte životnost nábytku

Chtěli bychom, aby vám nábytek sloužit co nejdéle. Protože víme, že důležitou roli v jeho odolnosti hraje správná údržba, připravili jsme pro vás několik tipů a doporučení, jak se starat o různé typy povrchu a čemu se naopak vyvarovat >> péče o nábytek.

Šířka (mm) 495
Hloubka (délka) (mm) 560
Celková výška (mm) 830
Výška sedáku (mm) 460
Hmotnost produktu (kg) 4.2
Objem balení (m3) 0,38
Počet kusů v balení 4
Záruka (měsíce) 24
Stohovatelnost (počet stohovatelných kusů) 8
Venkovní použití Ano
Žáruvzdornost Ano

Katalog
THE BEST OF_20_03.pdf
Materiály, vzorníky_20_07.pdf

Nenašli jste zde ke stažení, co jste hledali?

Neztrácejte hlavu a přihlašte se do Profizóny.
3D modely, HR obrázky, technické listy a další materiály čekají tam uloženy u každé značky.

Pokud jste nenašli ani tam, kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme.

Registrujte se doprofizony

Příbuzné produkty

NOVÝ WEB - CHYBY, RADY ZDE