Kukačky Freebird Tarzan

Cena za kus bez DPH
3 951 CZK
Cena za kus včetně DPH
4 781CZK
Celková cena s DPH (1 ks)
4 781
Dostupnost: Do 6 týdnů
ks
 
prosím zvolte
Výrobce:
Progetti - logo

PROGETTI – zábavně jednoduchý design každodenních předmětů PROGETTI je dynamická a temperamentní italská společnost se sídlem v Carate Brianza s více než třicetiletou zkušeností v oblasti...

Originální kukačky Freebird Tarzan

Kukačky s osobností


Kukačky Freebird navržené designérem Gerardem Marim ironicky transformují klasický tradiční vizuál kukaček do okouzlujících hravých hodin. Podle vašeho vkusu, preferencí či osobnosti si můžete vybrat z atraktivních designu kukaček, které k vám budou sedět nejlépe - bude to klasický Freebird sedící na kyvadle, drsňák Badass s černým kloboukem a nevybíravými způsoby, pankáč (PUNK), který sprejuje na ciferník hodin nebo Tarzan houpající se na kyvadle jako na liáně? 

  • Hodiny jsou v pěti základních barvách: bílé, černé, světle modré, modré nebo červené. Jednotlivé kvadranty a ručičky pak mění barvy tak, aby doplňovaly barvu struktury. Kyvadla jsou ve všech verzích černé.
  • Kukačky jsou vyrobeny ze dřeva natřeného netoxickými barvami.

Poznejte značku Progetti 

Italská značka PROGETTI se zabývá výrobou doplňků nejen do domácích, ale i kancelářských interiérů. U svých produktů si PROGETTI zakládá na vysoké kvalitě, moderním a originálním designu, poctivé řemeslné výrobě a respektu k životnímu prostředí. V portfoliu značky najdete hodiny, kukačky, věšáky nebo stojany na deštníky. Finální produkty z dílny PROGETTI jsou navrženy tak, aby uspokojily vysoké požadavky a nejnáročnější vkus, jsou propracované do každého detailu, využívají přírodní a ekologické materiály a zároveň jim nechybí jednoduchý a emocionální design.


Prodlužte životnost nábytku

Chtěli bychom, aby vám nábytek sloužit co nejdéle. Protože víme, že důležitou roli v jeho odolnosti hraje správná údržba, připravili jsme pro vás několik tipů a doporučení, jak se starat o různé typy povrchu a čemu se naopak vyvarovat >> péče o nábytek.

Šířka (mm) 160
Hloubka (délka) (mm) 80
Celková výška (mm) 580
Počet kusů v balení 1
Záruka (měsíce) 24
Materiál Lakované dřevo, lišejník

Katalog
progetti_2488.pdf
Progetti_catalogo.pdf

Nenašli jste zde ke stažení, co jste hledali?

Neztrácejte hlavu a přihlašte se do Profizóny.
3D modely, HR obrázky, technické listy a další materiály čekají tam uloženy u každé značky.

Pokud jste nenašli ani tam, kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme.

Registrujte se doprofizony

Příbuzné produkty

Oblíbené
Kukačky Freebird Badass

Kukačky Freebird Badass

Progetti4 781 CZK
Oblíbené
Kukačky Freebird Punk

Kukačky Freebird Punk

Progetti4 781 CZK
Oblíbené
Kukačky Freebird

Kukačky Freebird

Progetti4 781 CZK
NOVÝ WEB - CHYBY, RADY ZDE