Barová židle DEEP STOOL - výškově nastavitelná

 
Výrobce:
QUINTI

Kovový nábytek QUINTI Designové židle a pohovky Společnost Quinti působí v průmyslovém sektoru jako výrobce kovového nábytku , židlí a pohovek . Společnost byla založena v roce...

DESIGN:
Archirivolto Design
Archirivolto Design

Archirivolto Design je průmyslové designérské a architektonické studio založené Claudiem Dondoli a Marco Poccim v roce 1983. Během studia architektury od začátku směřovali k umělecké...

Stylová barová židle DEEP STOOL - výškově nastavitelná

Útulný luxus

Barová židle DEEP STOOL je univerzálním kouskem, který můžete použít téměř na každou příležitost. Udělá parádu u domácího barového ostrůvku, ale i v restauracích, barech či hotelech. Svými zaoblenými harmonickými tvary vytváří dojem útulnosti, což jí ovšem neubírá na luxusu a vytříbeném designu. Výškově nastavitelná podnož je vyrobena z černě lakovaného hliníku se sadou pro upevnění na podlahu a skořepina je polstrována a čalouněna. Tento jedinečný kousek zkrátka oživí kterýkoli interiér a dodá mu patřičnou dávku elegance.

Vysoká nebo nízká barová židle? Která je ta pravá?


Vysoká barová židle
se využívá především v restauracích, barech, bistrech a jiných konzumačních zařízeních. Je charakteristická výškou sedáku, která se pohybuje kolem 75 cm. K vysoké barové židli se doporučuje mít barovou desku ve výšce mezi 110 a 115 cm.

Nízká nebo také kuchyňská barová židle se nejčastěji využívá k domácím kuchyňským barům a ostrůvkům. Výška jejího sedáku se pohybuje kolem 65 cm. Doporučená výška barové desky je pak mezi 91 - 95 cm

Kolekce DEEP

DEEP je nová kolekce společnosti Quinti s inovativním designem a příslušnými technickými prvky, která se vyznačuje měkkými tvary a zaoblenými rohy. Řada zrozená ze spolupráce se studiem Archirivolto zahrnuje Deep Hospitality, Deep Executive, Deep Managerial, Deep Stool, Deep Lounge, Deep XL, Deep Plastic, Deep Cushion, Deep Soft, Deep Cover, Deep Stripes, Deep Bio a Deep One, z nichž každá část slouží jinému účelu a zaručeně si zde každý najde to svoje. Právě díky velkému portfoliu můžete snadno vybavit celý dům, ať už rodinný či kancelářský, nábytkem z jedné kolekce a vytvoříte tak komplexní a soudržný design. Tak nad čím ještě váháte?

Prodlužte životnost nábytku

Chtěli bychom, aby vám nábytek sloužit co nejdéle. Protože víme, že důležitou roli v jeho odolnosti hraje správná údržba, připravili jsme pro vás několik tipů a doporučení, jak se starat o různé typy povrchu a čemu se naopak vyvarovat >> péče o nábytek.

Šířka (mm) 520
Hloubka (délka) (mm) 540
Celková výška (mm) 800-1070
Výška sedáku (mm) 600-870
Objem balení (m3) 0,30
Hmotnost produktu (kg) 19
Materiál kov, látka

Katalog
deep-stool-en technical shet.pdf
3D prvky
DEEP_ Sgabello slitta H73.obj
DEEP_Sgabello pistone a gas.obj
DEEP_Sgabello slitta H63.obj
DEEP_ Sgabello 4 gambe H73.obj
DEEP_Sgabello 4 gambe H63.obj
DEEP_Sgabello Gambe legno.obj

Nenašli jste zde ke stažení, co jste hledali?

Neztrácejte hlavu a přihlašte se do naší Profizóny, ve které najdete 3D modely, HR obrázky, technické listy a další materiály.

Pokud jste nenašli, co hledáte, kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme.

 

přihlásit do profizóny

Registrujte se doprofizony

Příbuzné produkty

Křeslo DEEP ONE

Křeslo DEEP ONE

QUINTINa dotaz