QUINTI

Kovový nábytek QUINTI

Designové židle a pohovky

Společnost Quinti působí v průmyslovém sektoru jako výrobce kovového nábytku, židlí a pohovek. Společnost byla založena v roce 1975, zlomový bod pro ni ale nastal příchodem Mirka Quintiho v roce 1993. Ten nastartoval nezastavitelný vývoj, který trvá dodnes. V průběhu let byly všechny procesy internalizovány, především se ale společnost obklopila mladým a kompetentním personálem, schopným čelit výzvám s nadšením a díky spolupráci s designéry se výrobky staly mezinárodně uznávanými. Více informací naleznete v našem článku.O značce QUINTI


Vytvoření nového produktu znamená sledovat každý okamžik jeho vzniku s péčí a pozorností. Quinti spojuje hledání originálních tvarů s touhou vytvářet praktické a funkční produkty. K hodnotě tradice a věcí udělaných na míru, společnost přidává výraznou citlivost při hledání materiálů. Díky péči o detaily je navíc každý produkt jedinečný, osobní a překvapivý.

Kolekce Quinti pocházejí ze spolupráce s předními designérskými a architektonickými firmami. Quinti spolupracuje s profesionály, kteří jsou schopní navrhnout a zrealizovat inovativní nápady pro výbavu kancelářského, smluvního a pohostinského prostředí, které je moderní a hlavně nadčasové. Mezi designéry, kteří spolupracují se značkou Quinti patří Ximo Roca, Radice Orlandini Design, Marco Cocco, E-GGS, Baciocchi Roberto nebo Archivolto.


Realizovnaé projekty QUINTI

Úspěch produktů Quinti na italském i mezinárodním trhu postupem času stabilně roste. Spolupráci s Quinti si vybralo několik významných společností z nejrůznějších odvětví pro realizaci velkých projektů. Quinti je odborníkem na poskytování nových, inovativních a funkčních řešení pro neustále měnící se potřeby kanceláří, hotelů, restaurací, nemocnic, letišť a všech pohostinských prostor. První realizace pochází z italské hotelové restaurace Menchetti Srl, která vsadila na svěží kombinaci tří pastelových barev spolu s industriálním osvětlením. Druhá realizace je z italského vinařství Cantine Su'Entu, u kterého bylo třeba vybrat vhodné přírodní kousky v neutrálních barvách, které by doplnily jednotný minimalistický vzhled. Třetí velice povedená reference pchází z elegantního hotelu La Dimora di Metello v Itálii, kde návrháři čelili obrovské výzvě umně zkombinovat atmosféru původní zástavby a dát mu moderní punc.

Zobrazit více
QUINTI - Lounge collections & complements 2021.pdf
QUINTI - Deep collection 2021.pdf
QUINTI - Hospitality 2021.pdf
QUINTI - Company profile.pdf
QUINTI - Executive & Managerial collections 2021.pdf
QUINTI - Furniture & Systems 2018.pdf
QUINTI-CATALOGO 2023.pdf
Profizona
Cena
CZK
CZK
Typ
Materiál
Materiál - Sedák
Materiál - Podnož
Barva
Barva
Provedení kovu
Ostatní
Typ područek (židle)
Typ mechaniky (židle/křesla)
Typ podnože (židle/křesla)
Ostatní
Vaše volby
Materiál - Sedák:
Materiál - Podnož:
Barva:
Provedení kovu:
Typ područek (židle):
Typ mechaniky (židle/křesla):
Typ podnože (židle/křesla):
Ostatní:
Počet produktů  
Seřadit