Houpací židle DEEP PLASTIC

 
Výrobce:
QUINTI

Kovový nábytek QUINTI Designové židle a pohovky Společnost Quinti působí v průmyslovém sektoru jako výrobce kovového nábytku , židlí a pohovek . Společnost byla založena v roce...

DESIGN:
Archirivolto Design
Archirivolto Design

Archirivolto Design je průmyslové designérské a architektonické studio založené Claudiem Dondoli a Marco Poccim v roce 1983. Během studia architektury od začátku směřovali k umělecké...

Stylová houpací židle DEEP PLASTIC

Útulný luxus

Houpací židle DEEP PLASTIC je univerzálním kouskem, který své uplatnění najde téměř kdekoli. Parádu udělá v domácnostech, ale využít ji můžete rovněž v moderních bistrech či hotelech. Svými zaoblenými harmonickými tvary vytváří dojem útulnosti, což jí ovšem neubírá na luxusu a vytříbeném designu. Minimalistická podnož je vyrobena z masivního dubu s černou kovovou konstrukcí a skořepina je z polypropylenu s pohodlnými područkami. Tento jedinečný kousek zkrátka oživí kterýkoli interiér a dodá mu patřičnou dávku elegance.

Kolekce DEEP

DEEP je nová kolekce společnosti Quinti s inovativním designem a příslušnými technickými prvky, která se vyznačuje měkkými tvary a zaoblenými rohy. Řada zrozená ze spolupráce se studiem Archirivolto zahrnuje Deep Hospitality, Deep Executive, Deep Managerial, Deep Stool, Deep Lounge, Deep XL, Deep Plastic, Deep Cushion, Deep Soft, Deep Cover, Deep Stripes, Deep Bio a Deep One, z nichž každá část slouží jinému účelu a zaručeně si zde každý najde to svoje. Právě díky velkému portfoliu můžete snadno vybavit celý dům, ať už rodinný či kancelářský, nábytkem z jedné kolekce a vytvoříte tak komplexní a soudržný design. Tak nad čím ještě váháte?

Prodlužte životnost nábytku

Chtěli bychom, aby vám nábytek sloužit co nejdéle. Protože víme, že důležitou roli v jeho odolnosti hraje správná údržba, připravili jsme pro vás několik tipů a doporučení, jak se starat o různé typy povrchu a čemu se naopak vyvarovat >> péče o nábytek.

Šířka (mm) 520
Hloubka (délka) (mm) 700
Celková výška (mm) 730
Výška sedáku (mm) 420
Objem balení (m3) 0,4
Hmotnost produktu (kg) 10
Materiál kov, plast, dřevo

Katalog
1623146338-deep-plasticen.pdf
3D prvky
1626961170-deep-plastic.rar
1626961170-deep-plastic.rar

Nenašli jste zde ke stažení, co jste hledali?

Neztrácejte hlavu a přihlašte se do naší Profizóny, ve které najdete 3D modely, HR obrázky, technické listy a další materiály.

Pokud jste nenašli, co hledáte, kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme.

 

přihlásit do profizóny

Registrujte se doprofizony

Příbuzné produkty

Křeslo DEEP ONE

Křeslo DEEP ONE

QUINTINa dotaz