Křeslo MANTA s dřevěnou podnoží

 
Výrobce:
QUINTI

Kovový nábytek QUINTI Designové židle a pohovky Společnost Quinti působí v průmyslovém sektoru jako výrobce kovového nábytku , židlí a pohovek . Společnost byla založena v roce...

DESIGN:
Marco Cocco
Marco Cocco

Marco Cocco se narodil v roce 1974 v Campobassu a vystudoval průmyslový design na Politecnico di Milano. Od roku 2000 začal spolupracovat s několika milánskými architektonickými a designérskými...

Trendy křeslo MANTA s dřevěnou podnoží

Ztělesnění pohodlí

Křeslo MANTA již na první pohled dává najevo nejen unikátní design, který některými prvky připomíná severský styl, ale také svoji vřelost a pohodlí, jelikož vás snadno přivábí do své náruče a díky komfortu a útulnosti už vás jen tak nepustí. Konstrukce je vyrobena z masivního dubového dřeva a maximální pohodlí zajišťuje za studena vstřikovaná polyuretanová pěna s polštářem. Podnož je z dubového dřeva v přírodní či moka povrchové úpravě. Tak neváhejte a dopřejte si tento luxusní italský kousek.

Kolekce MANTA

Řadu MANTA vytvořil pro italskou společnost Quinti renomovaný designér Marco Cocco. V křeslech a konferenčním stolku této kolekce se mísí jeho kreativita, praktičnost a cit pro detail. MANTA nabízí různé variace podnoží i opěradel, a tak si každý najde to, co právě potřebuje. Jedinečnost řady tkví především v harmonických tvarech, čistých liniích a nepřekonatelném pohodlí. Produkty kolekce najdou uplatnění jak v kancelářích, tak i v domácnostech či bistrech. Hodí se do moderního i retro prostředí a svou elegancí ozvláštní každý interiér.

Prodlužte životnost nábytku

Chtěli bychom, aby vám nábytek sloužit co nejdéle. Protože víme, že důležitou roli v jeho odolnosti hraje správná údržba, připravili jsme pro vás několik tipů a doporučení, jak se starat o různé typy povrchu a čemu se naopak vyvarovat >> péče o nábytek.

Šířka (mm) 800
Hloubka (délka) (mm) 800
Celková výška (mm) 790
Výška sedáku (mm) 460
Hloubka sedáku (mm) 570
Objem balení (m3) 0,6
Hmotnost produktu (kg) 19
Materiál dřevo, látka/kůže

Katalog
1623143759-manta-scheda-tecnica-2018.pdf
3D prvky
1617803553-manta-dwg.zip

Nenašli jste zde ke stažení, co jste hledali?

Neztrácejte hlavu a přihlašte se do naší Profizóny, ve které najdete 3D modely, HR obrázky, technické listy a další materiály.

Pokud jste nenašli, co hledáte, kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme.

 

přihlásit do profizóny

Registrujte se doprofizony

Příbuzné produkty