Křeslo THANK

 
Výrobce:
QUINTI

Kovový nábytek QUINTI Designové židle a pohovky Společnost Quinti působí v průmyslovém sektoru jako výrobce kovového nábytku , židlí a pohovek . Společnost byla založena v roce...

Stylové křeslo THANK

Designová špička

Moderní linie spolu s jednoduchým designem dělají z křesla THANK výrobek, který lze snadno zakomponovat do jakéhokoli prostoru. Rám je vyroben z oceli a dřeva a může být čalouněn mnoha barvami a materiály, jako jsou vysoce kvalitní kůže, látky a koženky, jež dodávají křeslu THANK vlastní osobitost a jsou velmi příjemné na dotek i na pohled. Díky svým rozměrům a tvaru je pohodlným a všestranným výrobkem. Unikátem je rovněž kontrast mohutného sedadla s minimalistickou podnoží z chromovaného či černě lakovaného kovu. Křeslo THANK se skvěle kombinuje s dvoumístnou či třímístnou pohovkou THANK. 

Společnosti QUINTI - prvotřídní designový nábytek z Toskánska

Quinti je italská společnost, vyrábějící nábytek a doplňky pro kancelářské i jiné prostory. Všechny produkty se rodí v srdci Toskánska, kde se prolíná historie, umění a řemeslo, z čehož společnost náležitě čerpá. Výrobky Quinti splňují nejvyšší nároky na kvalitu a preciznost. Jsou vyráběny výhradně ručně a jsou kontrolovány podle přísných postupů, díky čemuž vznikají dokonalé kousky, které představují špičku italského designu. Jejich produkty si hned zamilujete a budou vám dělat společnost dlouhá léta.

Prodlužte životnost nábytku

Chtěli bychom, aby vám nábytek sloužit co nejdéle. Protože víme, že důležitou roli v jeho odolnosti hraje správná údržba, připravili jsme pro vás několik tipů a doporučení, jak se starat o různé typy povrchu a čemu se naopak vyvarovat >> péče o nábytek.

Šířka (mm) 750
Hloubka (délka) (mm) 730
Celková výška (mm) 670
Výška sedáku (mm) 410
Hloubka sedáku (mm) 540
Objem balení (m3) 0,50
Hmotnost produktu (kg) 27
Materiál kov, látka

Katalog
1623143398-thank-scheda-tecnica-2018.pdf
3D prvky
1617272323-thank-dwg.zip

Nenašli jste zde ke stažení, co jste hledali?

Neztrácejte hlavu a přihlašte se do naší Profizóny, ve které najdete 3D modely, HR obrázky, technické listy a další materiály.

Pokud jste nenašli, co hledáte, kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme.

 

přihlásit do profizóny

Registrujte se doprofizony

Příbuzné produkty