Výrobce:
QUINTI

Kovový nábytek QUINTI Designové židle a pohovky Společnost Quinti působí v průmyslovém sektoru jako výrobce kovového nábytku , židlí a pohovek . Společnost byla založena v roce...

DESIGN:
Ximo Roca
Ximo Roca

Ximo Roca je uznávaným španělským designérem. V roce 1989 založil vlastní designérské studio: Ximo Roca Diseño, aby rozvíjel globální designové služby: management, produktový design, grafický...

Elegantní pouf HIP

Pohodlný a praktický

Pouf HIP z dílny společnosti Quinti je velmi osobitým prvkem, který se skvěle doplňuje s křesly HIP, jež poskytují nadstandardní soukromí a akustické vlastnosti. Na bocích poufu najdete buď minimalistické nožičky, nebo praktická kolečka. Hodí se především do moderních interiérů a spolu s křeslem poskytuje maximální pohodlí. O tento unikátní design se zasloužil Ximo Roca.

Společnosti QUINTI - prvotřídní designový nábytek z Toskánska

Quinti je italská společnost, vyrábějící nábytek a doplňky pro kancelářské i jiné prostory. Všechny produkty se rodí v srdci Toskánska, kde se prolíná historie, umění a řemeslo, z čehož společnost náležitě čerpá. Výrobky Quinti splňují nejvyšší nároky na kvalitu a preciznost. Jsou vyráběny výhradně ručně a jsou kontrolovány podle přísných postupů, díky čemuž vznikají dokonalé kousky, které představují špičku italského designu. Jejich produkty si hned zamilujete a budou vám dělat společnost dlouhá léta.

Prodlužte životnost nábytku

Chtěli bychom, aby vám nábytek sloužit co nejdéle. Protože víme, že důležitou roli v jeho odolnosti hraje správná údržba, připravili jsme pro vás několik tipů a doporučení, jak se starat o různé typy povrchu a čemu se naopak vyvarovat >> péče o nábytek.

Šířka (mm) 520
Hloubka (délka) (mm) 400
Celková výška (mm) 400
Objem balení (m3) 0,10
Hmotnost produktu (kg) 10
Materiál kov, látka

Katalog
1623143579-hip-scheda-tecnica-2018.pdf
3D prvky
1617801481-hip.zip

Nenašli jste zde ke stažení, co jste hledali?

Neztrácejte hlavu a přihlašte se do naší Profizóny, ve které najdete 3D modely, HR obrázky, technické listy a další materiály.

Pokud jste nenašli, co hledáte, kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme.

 

přihlásit do profizóny

Registrujte se doprofizony

Příbuzné produkty