Pouf POINT MEDIUM

 
Výrobce:
QUINTI

Kovový nábytek QUINTI Designové židle a pohovky Společnost Quinti působí v průmyslovém sektoru jako výrobce kovového nábytku , židlí a pohovek . Společnost byla založena v roce...

DESIGN:
Ximo Roca
Ximo Roca

Ximo Roca je uznávaným španělským designérem. V roce 1989 založil vlastní designérské studio: Ximo Roca Diseño, aby rozvíjel globální designové služby: management, produktový design, grafický...

Minimalistický pouf POINT MEDIUM

Snadno kombinovatelný

Pouf POINT MEDIUM patří do rodiny poufů, u nichž můžete snadno kombinovat jejich velikosti a barvy a vytvářet tak originální a netradiční kompozice. Produkt je plně polstrovaný a díky minimalistickému designu ho jednoduše zakomponujete do jakéhokoli interiéru. Je vybaven nastavitelnými nožičkami. O tento rafinovaný kousek značky Quinti se zasloužil designér Ximo Roca.

Společnosti QUINTI - prvotřídní designový nábytek z Toskánska

Quinti je italská společnost, vyrábějící nábytek a doplňky pro kancelářské i jiné prostory. Všechny produkty se rodí v srdci Toskánska, kde se prolíná historie, umění a řemeslo, z čehož společnost náležitě čerpá. Výrobky Quinti splňují nejvyšší nároky na kvalitu a preciznost. Jsou vyráběny výhradně ručně a jsou kontrolovány podle přísných postupů, díky čemuž vznikají dokonalé kousky, které představují špičku italského designu. Jejich produkty si hned zamilujete a budou vám dělat společnost dlouhá léta.

Prodlužte životnost nábytku

Chtěli bychom, aby vám nábytek sloužit co nejdéle. Protože víme, že důležitou roli v jeho odolnosti hraje správná údržba, připravili jsme pro vás několik tipů a doporučení, jak se starat o různé typy povrchu a čemu se naopak vyvarovat >> péče o nábytek.

Celková výška (mm) 430
Průměr (mm) 730 (850)
Objem balení (m3) 0,50
Hmotnost produktu (kg) 12
Materiál látka

Katalog
1623144531-pouff-point-scheda-tecnica-2018.pdf
3D prvky
1618563620-point-dwg.zip

Nenašli jste zde ke stažení, co jste hledali?

Neztrácejte hlavu a přihlašte se do naší Profizóny, ve které najdete 3D modely, HR obrázky, technické listy a další materiály.

Pokud jste nenašli, co hledáte, kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme.

 

přihlásit do profizóny

Registrujte se doprofizony

Příbuzné produkty

Pouf POINT LARGE

Pouf POINT LARGE

QUINTINa dotaz
Pouf POINT HIGH

Pouf POINT HIGH

QUINTINa dotaz
Pouf POINT SMALLPouf POINT SMALL

Pouf POINT SMALL

QUINTINa dotaz