Taburet LEVEL

 
Výrobce:
QUINTI

Kovový nábytek QUINTI Designové židle a pohovky Společnost Quinti působí v průmyslovém sektoru jako výrobce kovového nábytku , židlí a pohovek . Společnost byla založena v roce...

DESIGN:
E-ggs
E-ggs

Gaia Giotti, Giona Scarselli, Cristina Razzanelli a Erica De Candido jsou tým italských umělců, kteří se od roku 2013 zabývají designem s průřezovým přístupem od produktového designu přes...

Stylový taburet LEVEL

Do kanceláří i obýváků

Taburet LEVEL charakterizuje elegantní spojení mohutného sedadla s ladnými liniemi a minimalistické podnože. Konstrukce je vyrobena z kovu, lakovaného černou či zlatou barvou. O pohodlí se stará silná vrstva pěny lisované za studena. Čalounění je dostupné v široké paletě barev. Taburet skvěle doplňuje křesla kolekce LEVEL. Ať už hledáte kousek pro odpočinek v obýváku s knížkou v ruce nebo do kanceláře pro trochu uvolnění při dlouhých hodinách práce, LEVEL je tou správnou volbou. 

Kolekce LEVEL

Kolekce LEVEL nabízí velkorysá křesla, která se ozvláštní každý typ interiéru. Díky svému pohodlí jsou skvělými společníky na dlouhá sezení. Řada nabízí dvě různé výšky opěráku a dva typy podnože, a tak si každý najde to svoje. V kolekci LEVEL najdete rovněž elegantní taburet, který skvěle doplňuje komfortní křesla. O design spojující kvalitu, funkčnost a ladnost se zasloužilo studio E-GGS design group.

Prodlužte životnost nábytku

Chtěli bychom, aby vám nábytek sloužit co nejdéle. Protože víme, že důležitou roli v jeho odolnosti hraje správná údržba, připravili jsme pro vás několik tipů a doporučení, jak se starat o různé typy povrchu a čemu se naopak vyvarovat >> péče o nábytek.

Šířka (mm) 570
Hloubka (délka) (mm) 480
Celková výška (mm) 430
Objem balení (m3) 0,25
Hmotnost produktu (kg) 8
Materiál kov, látka

Katalog
1623143705-level-scheda-tecnica-2018.pdf
3D prvky
1617801105-level.rar

Nenašli jste zde ke stažení, co jste hledali?

Neztrácejte hlavu a přihlašte se do naší Profizóny, ve které najdete 3D modely, HR obrázky, technické listy a další materiály.

Pokud jste nenašli, co hledáte, kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme.

 

přihlásit do profizóny

Registrujte se doprofizony

Příbuzné produkty