Židle BRIDGE

 
Výrobce:
QUINTI

Kovový nábytek QUINTI Designové židle a pohovky Společnost Quinti působí v průmyslovém sektoru jako výrobce kovového nábytku , židlí a pohovek . Společnost byla založena v roce...

DESIGN:
Orlandini design
Orlandini design

  Paolo Orlandini se narodil v roce 1941 v italském Grossetu a absolvoval architekturu na milánském Politecnico. Několik let spolupracoval s Marco Zanuso starším a Richardem Sapperem. V...

Elegantní židle BRIDGE

S originálním opěradlem

Židle BRIDGE se vyznačuje zaoblenými tvary jednoduché skořepiny a jedinečným děleným opěradlem. Všechny prvky jsou dokonale propojeny tak, aby vznikla originální, praktická a pohodlná židle vhodná pro obytné prostory i kanceláře. Rám je tvořen z leštěného tlakově litého hliníku a skořepina je vyrobena z překližky s čalouněním i bez. Židle je dostupná také ve verzi s područkami. O její unikátní design se zasloužilo studio Orlandini design.

Jak vybrat jídelní židli


Tento zdánlivě jednoduchý kousek nábytku patří mezi položky, do kterých je dobré investovat. Pokud totiž začnete den snídaní na nepohodlné židli, může vám to zkazit náladu hned po ránu. Proto vám dnes poradíme, jak vybrat jídelní židli, kterou budete milovat.


Společnosti QUINTI - prvotřídní designový nábytek z Toskánska

Quinti je italská společnost, vyrábějící nábytek a doplňky pro kancelářské i jiné prostory. Všechny produkty se rodí v srdci Toskánska, kde se prolíná historie, umění a řemeslo, z čehož společnost náležitě čerpá. Výrobky Quinti splňují nejvyšší nároky na kvalitu a preciznost. Jsou vyráběny výhradně ručně a jsou kontrolovány podle přísných postupů, díky čemuž vznikají dokonalé kousky, které představují špičku italského designu. Jejich produkty si hned zamilujete a budou vám dělat společnost dlouhá léta.

Prodlužte životnost nábytku

Chtěli bychom, aby vám nábytek sloužit co nejdéle. Protože víme, že důležitou roli v jeho odolnosti hraje správná údržba, připravili jsme pro vás několik tipů a doporučení, jak se starat o různé typy povrchu a čemu se naopak vyvarovat >> péče o nábytek.

Šířka (mm) 560
Hloubka (délka) (mm) 560
Celková výška (mm) 820
Výška sedáku (mm) 470
Hloubka sedáku (mm) 400
Objem balení (m3) 0,45
Hmotnost produktu (kg) 8
Materiál kov, látka

Katalog
1623145306-bridge-scheda-tecnica-2019.pdf
3D prvky
1619007011-bridgedwg.zip

Nenašli jste zde ke stažení, co jste hledali?

Neztrácejte hlavu a přihlašte se do naší Profizóny, ve které najdete 3D modely, HR obrázky, technické listy a další materiály.

Pokud jste nenašli, co hledáte, kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme.

 

přihlásit do profizóny

Registrujte se doprofizony