Zrcadlo SPECCHI SMALL

 
Výrobce:
QUINTI

Kovový nábytek QUINTI Designové židle a pohovky Společnost Quinti působí v průmyslovém sektoru jako výrobce kovového nábytku , židlí a pohovek . Společnost byla založena v roce...

DESIGN:
Orlandini design
Orlandini design

  Paolo Orlandini se narodil v roce 1941 v italském Grossetu a absolvoval architekturu na milánském Politecnico. Několik let spolupracoval s Marco Zanuso starším a Richardem Sapperem. V...

Elegantní zrcadlo SPECCHI SMALL

Do každého prostoru

Zrcadlo SPECCHI SMALL je minimalistickým prvkem, který působí velmi luxusním dojmem a dokáže rozzářit kterýkoli interiér. Svými zaoblenými rohy se vymyká většině zrcadel, a přesto si stále drží svoji jednoduchost a elegantní čistotu. Jeho dominantou je originální zlaté lemování. Zrcadlo se dá použít na výšku i na šířku, a tak ho můžete snadno přizpůsobit svým potřebám. O jeho design se zasloužilo studio Orlandini design. Zrcadlo je k dispozici také ve větším provedení.

Společnosti QUINTI - prvotřídní designový nábytek z Toskánska

Quinti je italská společnost, vyrábějící nábytek a doplňky pro kancelářské i jiné prostory. Všechny produkty se rodí v srdci Toskánska, kde se prolíná historie, umění a řemeslo, z čehož společnost náležitě čerpá. Výrobky Quinti splňují nejvyšší nároky na kvalitu a preciznost. Jsou vyráběny výhradně ručně a jsou kontrolovány podle přísných postupů, díky čemuž vznikají dokonalé kousky, které představují špičku italského designu. Jejich produkty si hned zamilujete a budou vám dělat společnost dlouhá léta.

Prodlužte životnost nábytku

Chtěli bychom, aby vám nábytek sloužit co nejdéle. Protože víme, že důležitou roli v jeho odolnosti hraje správná údržba, připravili jsme pro vás několik tipů a doporučení, jak se starat o různé typy povrchu a čemu se naopak vyvarovat >> péče o nábytek.

Šířka (mm) 510
Hloubka (délka) (mm) 35
Celková výška (mm) 760
Objem balení (m3) 0,05
Hmotnost produktu (kg) 10
Materiál sklo, kov

Nenašli jste zde ke stažení, co jste hledali?

Neztrácejte hlavu a přihlašte se do naší Profizóny, ve které najdete 3D modely, HR obrázky, technické listy a další materiály.

Pokud jste nenašli, co hledáte, kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme.

 

přihlásit do profizóny

Registrujte se doprofizony

Příbuzné produkty