Svítidlo VIPER stojanové

Cena za kus bez DPH
6 777 CZK
Cena za kus včetně DPH
8 200CZK
Celková cena s DPH (1 ks)
8 200
Dostupnost: Do měsíce
ks
 
Výrobce:
RENDL - logo

RENDL LIGHT STUDIO - Designové osvětlení do bytu i komerčních prostor Rendl Light Studio je česká firma, která nabízí různé druhy designových svítidel pro interiérové i venkovní využití....

Svítidlo VIPER stojací

Designová stojanová lampa s chromovaným stojanem a dvěma válcovými posuvnými LED reflektory. Nastavitelné reflektory jsou ovládány nezavisle na sobě samostatnými vypínači umístěnými na červených přívodních kabelech. Provedení reflektorů je v černém matně lakovaném kovu.

Toto jednoduché designové svítidlo je vhodné především pro milovníky minimalistických interiérů s moderními HI TECH prvky, kteří obzvláště ocení jeho elegantní a nadčasový vzhled. Najde skvělé uplatnění při řešení místního osvětlení stylových obývacích pokojů, ložnic i domácích i komerčních pracoven, stejně tak jako je lze využít k doladění hotelových interiérů.

Designová stojací lampa VIPER je součástí ucelené řady produktů a lze k ní dokoupit také stropní, nástěnnou a stolní variantu (viz Svítidlo VIPER stropní, Svítidlo VIPER nástěnné a Svítidlo VIPER TL stolní).

Jde o energeticky úsporný světelný zdroj s dlouhou životností. V porovnání s běžnou žárovnkou šetří až 80 % elektrické energie.

Napětí: 230V, 50 Hz
Výkon: 42W
Rozměry: (V/D) 151/26 cm

Úhel svícení: 60 °

Úhel náklopu: 50 °
Transformátor/Driver: součástí výrobku
Typ světelného zdroje: 2x LED 3W

Prodlužte životnost nábytku

Chtěli bychom, aby vám nábytek sloužit co nejdéle. Protože víme, že důležitou roli v jeho odolnosti hraje správná údržba, připravili jsme pro vás několik tipů a doporučení, jak se starat o různé typy povrchu a čemu se naopak vyvarovat >> péče o nábytek.

Šířka (mm) 260
Celková výška (mm) 1510
Hmotnost produktu (kg) 2,6
Počet kusů v balení 1
Záruka (měsíce) 24
Rozměr / průměr základny 260

3D prvky
Svítidlo Viper stojanové Rendl Alax.zip

Nenašli jste zde ke stažení, co jste hledali?

Neztrácejte hlavu a přihlašte se do Profizóny.
3D modely, HR obrázky, technické listy a další materiály čekají tam uloženy u každé značky.

Pokud jste nenašli ani tam, kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme.

Registrujte se doprofizony
NOVÝ WEB - CHYBY, RADY ZDE