Otočná židle EDGE 4201.01

Záruční lhůta 5 let
Cena za kus bez DPH
8 600 CZK
Cena za kus včetně DPH
10 406CZK
Celková cena s DPH (1 ks)
10 406
Dostupnost: Do měsíce
ks
 
prosím zvolte
ERA
Jet Bioactive
Milton
Nairobi
Crisp
Fame
Grain
Oceanic
Silvertex
Step
Step Melange
Blazer
Tresigallo
Prince
prosím zvolte
ERA
Jet Bioactive
Milton
Nairobi
Crisp
Fame
Grain
Oceanic
Silvertex
Step
Step Melange
Blazer
Tresigallo
Prince
prosím zvolte
Výrobce:
RIM

Ergonomický nábytek RIM Zdravé sezení v kanceláři Snové snoubení nadčasového designu a kvalitního provedení. Na to spoléhá česká firma RIM , jejíž specialitou jsou židle a křesla....

DESIGN:
Kai Stania
Kai Stania

Kai Stania se narodil v roce 1965 v Salcburku, v roce 1995 absolvoval s vyznamenáním architekturu na Vídeňské technické univerzitě a studoval produktový design na vídeňské University of Applied...

Pohodlná konferenční židle EDGE

Posezení bez kompromisů


Novinková kolekce Edge úspěšně balancuje na hraně formálnosti a ležérnosti, čímž vás spolehlivě ochrání před kancelářskou rutinou. Díky neotřelému designu dokáže váš interiér proměnit v originální a moderní pracovní prostor. Všechny modely jsou díky své lehké konstrukci, ergonomickému tvaru a velké variabilitě podnoží velmi univerzální. Navíc spolehlivě udrží pozornost vašich zaměstnanců během zasedání, jednání a meetingů. Tento model je na první pohled nejjednodušší z celé kolekce.  Posazen je na centrální podnoži se čtyřramenným křížem. Vybrat si můžete černé provedení nebo kombinaci leštěného hliníku a chromu. Svým tvarem a vhodnou kombinací čalounění lze židli snadno přizpůsobit každému prostoru. Bude skvělým pomocníkem pro setkání i odpočinek nebo ve společenských prostorech, jako jsou restaurace, kavárny či bary. Nabídne vám dostatečné pohodlí během pauzy na kávu i při dlouhých poradách. Díky nevšednímu prošití čalounění, které nabízíme v pestré škále odstínů, navíc zaručeně neunikne pozornosti!

Zdravé sezení i moderní design s českou značkou RIM


Na tuzemský trh vstoupila v roce 1991 s myšlenkou ergonomického i estetického řešení kancelářských židlí. Česká společnost RIM se snaží plnit přání každého zákazníka a zpříjemňovat každodenní čas při sezení nad plněním pracovních povinností. Kvalitní technologie ve spojení s designem dávají vzniknout do detailu propracovaným a trvanlivým židlím, stolům, křeslům i pohovkám, které se hodí nejen do pracovního prostředí. Za svůj inovativní přístup byla značka odměněna mnoha oceněními. Nábytek roku, Red Dot Award nebo German Design Award nese řada kolekcí.


Prodlužte životnost nábytku

Chtěli bychom, aby vám nábytek sloužit co nejdéle. Protože víme, že důležitou roli v jeho odolnosti hraje správná údržba, připravili jsme pro vás několik tipů a doporučení, jak se starat o různé typy povrchu a čemu se naopak vyvarovat >> péče o nábytek.

Počet kusů v balení 1
Šířka (mm) 525
Hloubka (délka) (mm) 720
Celková výška (mm) 840
Výška sedáku (mm) 460
Hloubka sedáku (mm) 440
Záruka (měsíce) 60
Hmotnost balení (kg) 13
Materiál buková dýha, PUR pěna, hliník, čalounění

Katalog
RIM_Catalogue_2021.pdf
3D prvky
TP_EDGE_CZ.doc
Edge ED 4201-01.zip

Nenašli jste zde ke stažení, co jste hledali?

Neztrácejte hlavu a přihlašte se do naší Profizóny, ve které najdete 3D modely, HR obrázky, technické listy a další materiály.

Pokud jste nenašli, co hledáte, kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme.

 

přihlásit do profizóny

Registrujte se doprofizony

Příbuzné produkty