Stůl CONNECT - různé velikosti

Záruční lhůta 5 let
Cena za kus bez DPH
17 720 CZK
Cena za kus včetně DPH
21 441CZK
Celková cena s DPH (1 ks)
21 441
Dostupnost: Do měsíce
ks
 
prosím zvolte
prosím zvolte
Výrobce:
RIM

Ergonomický nábytek RIM Zdravé sezení v kanceláři Snové snoubení nadčasového designu a kvalitního provedení. Na to spoléhá česká firma RIM , jejíž specialitou jsou židle a křesla....

Designový stůl CONNECT

Nezbytnost pro vaše pracovní prostory


Bez pořádného stolu se neobejde žádný interiér - je praktickým doplňkem, na který můžete položit rozpitý šálek kávy, knihu nebo na něm pracovat. CONNECT je kancelářský stůl, který je ztělesněním univerzálnosti, lehkosti a elegance. Díky lehké subtilní desce s podnoží z dubového masivu stůl vynikne v pracovně i v jednacích místnostech. Ke stolu lze připojit variabilní počet podnoží, takže můžete konečnou délku stolu přizpůsobit aktuálním potřebám. Pro ještě větší pohodlí je možné stůl vybavit přípojnými místy a kabelovými organizéry. CONNECT lze využít jak v pracovních, tak v domácích prostorech. Obdelníková stolová deska je z lamina nebo z MDF desky.


Rozměry desek:

160 x 80 cm

180 x 80 cm

220 x 80 cm
160 x 90 cm

180 x 90 cm

220 x 90 cm


Jak si zařídit home office?


Práce z domova nabývá na stále větší popularitě, přesto ale spousta lidí netuší, jak si takovou domácí pracovnu zařídit. Proto jsme si pro vás připravili několik tipů a rad, díky kterým budete během home office stejně produktivní jako v kanceláři.

Zdravé sezení i moderní design s českou značkou RIM


Na tuzemský trh vstoupila v roce 1991 s myšlenkou ergonomického i estetického řešení kancelářských židlí. Česká společnost RIM se snaží plnit přání každého zákazníka a zpříjemňovat každodenní čas při sezení nad plněním pracovních povinností. Kvalitní technologie ve spojení s designem dávají vzniknout do detailu propracovaným a trvanlivým židlím, stolům, křeslům i pohovkám, které se hodí nejen do pracovního prostředí. Za svůj inovativní přístup byla značka odměněna mnoha oceněními. Nábytek roku, Red Dot Award nebo German Design Award nese řada kolekcí.


Prodlužte životnost nábytku

Chtěli bychom, aby vám nábytek sloužil co nejdéle. Protože víme, že důležitou roli v jeho odolnosti hraje správná údržba, připravili jsme pro vás několik tipů a doporučení, jak se starat o různé typy povrchu a čemu se naopak vyvarovat >> péče o nábytek


Nový časopis o designu


Hledáte inspiraci do nového domova a potřebujete poradit, jak vybrat židli, stůl, postel nebo třeba matraci? Nebo vás zajímají trendy v bydlení a chcete mít vždy ty nejčerstvější informace. Pak sledujte náš online magazín Alaxmag, ve kterém najdete každý den novou dávku inspirace.


Celková výška (mm) 740
Rozměr / průměr stolové desky (mm) 1600x800 / 1800x900 /
Záruka (měsíce) 60
Materiál dub, lamino / MDF

Katalog
RIM_Catalogue_2021.pdf
3D prvky
3D_CONNECT.zip

Nenašli jste zde ke stažení, co jste hledali?

Neztrácejte hlavu a přihlašte se do naší Profizóny, ve které najdete 3D modely, HR obrázky, technické listy a další materiály.

Pokud jste nenašli, co hledáte, kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme.

 

přihlásit do profizóny

Registrujte se doprofizony