Nástrojový stolek SNLM-700-2Z

Cena za kus bez DPH
12 410 CZK
Cena za kus včetně DPH
15 016CZK
Celková cena s DPH (1 ks)
15 016
Dostupnost: Do 8 týdnů
ks
 
prosím zvolte
Výrobce:
ROUSEK

Zdravotnický nábytek ROUSEK České rehabilitační vybavení Firma ROUSEK s.r.o. je 100 % českým výrobcem zdravotnických, vyšetřovacích, rehabilitačních či transportních lehátek a dalších...

Nástrojový stolek SNLM-700-2Z 

Praktické zásuvky

Pojízdný nástrojový stolek SNLM-700-2Z se dvěma zásuvkami je vyroben z ocelových lakovaných profilů a v horní části je opatřen dvěma madly. Horní odkládací plochu tvoří nerezové lisované plato a ve spodní části je umístěno zapuštěné druhé nerezové plato. Stolek je osazen dvěma zásuvkami o hloubce 100 mm a 200 mm, které jsou pro větší komfort vybaveny plnovýsuvy. Pro jednodušší manipulaci je osazen kolečky a nabízen je v mnoha barvách. Zároveň se pyšní praktickými rozměry 70 x 50 x 95 cm.

Kvalita pro zdravotníky i pacienty

Cílem rozsáhlé řady zdravotních lehátek a stolků je vytvořit praktické a moderní pomůcky které zajistí, aby vaše pracoviště bylo pohodlné a efektivní. Společnost Rousek je specifická tím, že vyrábí kvalitní a spolehlivý zdravotnický nábytek, vhodný pro kliniky, ordinace, lázně, nemocnice, sportovních objekty, stacionáře a zdravotnická zařízení s malými pacienty. Aktuálně je v nabídce Rousek široká řada lehátek či pojízdnách stolků či vozíků, díky kterým můžete své pracoviště udělat jedinečným.

Česká kvalita Rousek

Rousek je jedním z předních výrobců vysoce kvalitních a praktických zdravotních lehátek, stolků a vozíků, který nabízí více než jen praktický design, ale také promyšlené spolehlivé konstrukce. Všechna vyrobená lehátka prošla klinickým hodnocením a mají prohlášení o shodě, že výrobek splňuje požadavky technických předpisů platných v ČR. Rousek s.r.o. je společnost odpovídající po všech stránkách moderním požadavkům lékařství a rehabilitaci.

Prodlužte životnost nábytku

Chtěli bychom, aby vám nábytek sloužit co nejdéle. Protože víme, že důležitou roli v jeho odolnosti hraje správná údržba, připravili jsme pro vás několik tipů a doporučení, jak se starat o různé typy povrchu a čemu se naopak vyvarovat >> péče o nábytek.

Počet kusů v balení 1
Šířka (mm) 700
Hloubka (délka) (mm) 500
Celková výška (mm) 950
Záruka (měsíce) 24
Hmotnost produktu (kg) 28
Materiál lakovaný kov

Nenašli jste zde ke stažení, co jste hledali?

Neztrácejte hlavu a přihlašte se do naší Profizóny, ve které najdete 3D modely, HR obrázky, technické listy a další materiály.

Pokud jste nenašli, co hledáte, kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme.

 

přihlásit do profizóny

Registrujte se doprofizony

Příbuzné produkty