Nástrojový stolek SNLM-700-Z

Cena za kus bez DPH
9 482 CZK
Cena za kus včetně DPH
11 473CZK
Celková cena s DPH (1 ks)
11 473
Dostupnost: Do 8 týdnů
ks
 
prosím zvolte
Výrobce:
ROUSEK

Zdravotnický nábytek ROUSEK České rehabilitační vybavení Firma ROUSEK s.r.o. je 100 % českým výrobcem zdravotnických, vyšetřovacích, rehabilitačních či transportních lehátek a dalších...

Nástrojový stolek SNLM-700-Z 

Šikovný pomocník

Pojízdný nástrojový stolek SNLM-700-Z se dvěma platy a jednou zásuvkou je vyroben z ocelových lakovaných profilů a v horní části je opatřen dvěma madly. Skládá se z horního nerezového lisovaného plata se zaoblenými rohy, zásuvkou o hloubce 100 mm a spodního zapuštěného nerezového plato. Pro jednodušší manipulaci je stolek osazen kolečky a nabízen se zásuvkou v mnoha barvách. Samotný nástrojový stolek má standardně bílou barvu RAL 9016, za příplatek lze vyrobit konstrukci v šedém provedení (RAL 7042).


Rozměry: 70 x 48 x 96 cm

Kvalita pro zdravotníky i pacienty

Cílem rozsáhlé řady zdravotních lehátek a stolků je vytvořit praktické a moderní pomůcky které zajistí, aby vaše pracoviště bylo pohodlné a efektivní. Společnost Rousek je specifická tím, že vyrábí kvalitní a spolehlivý zdravotnický nábytek, vhodný pro kliniky, ordinace, lázně, nemocnice, sportovních objekty, stacionáře a zdravotnická zařízení s malými pacienty. Aktuálně je v nabídce Rousek široká řada lehátek či pojízdnách stolků či vozíků, díky kterým můžete své pracoviště udělat jedinečným.

Česká kvalita Rousek

Rousek je jedním z předních výrobců vysoce kvalitních a praktických zdravotních lehátek, stolků a vozíků, který nabízí více než jen praktický design, ale také promyšlené spolehlivé konstrukce. Všechna vyrobená lehátka prošla klinickým hodnocením a mají prohlášení o shodě, že výrobek splňuje požadavky technických předpisů platných v ČR. Rousek s.r.o. je společnost odpovídající po všech stránkách moderním požadavkům lékařství a rehabilitaci.

Prodlužte životnost nábytku

Chtěli bychom, aby vám nábytek sloužit co nejdéle. Protože víme, že důležitou roli v jeho odolnosti hraje správná údržba, připravili jsme pro vás několik tipů a doporučení, jak se starat o různé typy povrchu a čemu se naopak vyvarovat >> péče o nábytek.

Počet kusů v balení 1
Šířka (mm) 700
Hloubka (délka) (mm) 480
Celková výška (mm) 960
Záruka (měsíce) 24
Hmotnost produktu (kg) 20
Materiál lakovaný kov

Nenašli jste zde ke stažení, co jste hledali?

Neztrácejte hlavu a přihlašte se do naší Profizóny, ve které najdete 3D modely, HR obrázky, technické listy a další materiály.

Pokud jste nenašli, co hledáte, kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme.

 

přihlásit do profizóny

Registrujte se doprofizony

Příbuzné produkty