Studio Skládací postel La literal

 
Výrobce:
SELLEX

Nábytkové systémy SELLEX  Řešení pro veřejné a privátní prostory SELLEX je španělská společnost, která se specializuje na výrobu nábytku pro veřejné a privátní prostory -...

DESIGN:
Lievore Altherr Molina
Lievore Altherr Molina

Studio Lievore Altherr Molina bylo založeno v Barceloně v roce 1991 trojicí designérů Albertem Lievore , Jannette Altherre a Manelem Molina . Od svého založení se studio zabývá designem...

Praktická studio skládací postel LA LITERAL

Ideální do malých prostorů


Studio skládací postel LA LITERAL je velmi praktickým prvkem malých prostorů. Rám pro upevnění na stěnu je vyroben z pevného kovu s povrchovou úpravou epoxidového nátěru v šedé nebo bílé barvě. Čelní/matracovou podpěru tvoří dřevotřísková deska v melaminu. Boční kryty jsou z bukové překližkové desky v barvě přírodní, mořeného dřeva a bílé. Pakliže chcete ve svém skromném obydlí či v hotelových pokojích ušetřit hodně místa, lepší způsob, než využití skládací postele LA LITERAL zkrátka nenajdete. 
 

Jak si zařídit ložnici?


Pokud se dobře nevyspíte, je velmi pravděpodobné, že budete přes den rozlámaní a nepříliš produktivní. Aby se vám to nestalo, připravili jsme pro vás krátké video. V něm vám poradíme, jak správně zařídit ložnici, ve které se vám bude spát jako na obláčku. Zaměříme se nejen na výběr postele a matrace, ale také na volbu zatemnění, osvětlení, vhodných barev a drobného nábytku.

Kolekce LA LITERAL


LA LITERAL je velmi praktická řada španělské značky Sellex, jež optimalizuje využití i těch nejmenších prostorů. Kolekce zahrnuje dvoulůžkovou, jednolůžkovou i skládací patrovou postel, připevněnou ke stěně. Produkty jsou vhodné pro studentské koleje, nemocnice, hotely, ale své využití najde i ve stísněných domácnostech. O tuto jedinečnou kolekci se zasloužilo studio Lievore Altherr Molina. Dopřejte si trochu volného prostoru bez kompromisu na pohodlí. 

Prodlužte životnost nábytku

Chtěli bychom, aby vám nábytek sloužit co nejdéle. Protože víme, že důležitou roli v jeho odolnosti hraje správná údržba, připravili jsme pro vás několik tipů a doporučení, jak se starat o různé typy povrchu a čemu se naopak vyvarovat >> péče o nábytek.

Šířka (mm) 2020 / 2120
Hloubka (délka) (mm) 970
Celková výška (mm) 1780 / 1980
Materiál kov, dřevo, látka

Katalog
Sellex_katalog Collection
Sellex_Highlights.pdf
3D prvky
2D_Estudio_900.DWG
3D_estudio_1900x900_cerrado.dwg
3D_estudio_1900x900_abierto.dwg

Nenašli jste zde ke stažení, co jste hledali?

Neztrácejte hlavu a přihlašte se do naší Profizóny, ve které najdete 3D modely, HR obrázky, technické listy a další materiály.

Pokud jste nenašli, co hledáte, kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme.

 

přihlásit do profizóny

Registrujte se doprofizony

Příbuzné produkty