Křeslo/rohový prvek sedačky LOFT outdoor

Cena za kus bez DPH
20 570 CZK
Cena za kus včetně DPH
24 890CZK
Celková cena s DPH (1 ks)
24 890
Dostupnost: Do 8 týdnů
ks
 
prosím zvolte
Výrobce:
SOFTLINE - logo

SOFTLINE - Moderní designový nábytek z Dánska Dánská firma SOFTLINE vznikla roku 1979. Patří mezi lídry v oblasti výroby moderního designového nábytku, který se hodí k modernímu městskému...

DESIGN:
Stine Engelbrechtsen
Stine Engelbrechtsen

Narodila se v roce 1972. Vyučila se jako průmyslová designérka na "Danmarks Designskole". Absolvovala 1999, velký projekt: "Zařízení pro venkovní život". Vystaveno 1999 v...

Křeslo / rohový prvek sedačky LOFT outdoor

Jednoduché a elegantní. Jednoduché kompaktní křeslo LOFT je součástí modulárního systému LOFT, který umožňuje kombinovat jednotlivé prvky a vytvářet si sestavy na míru vašemu interiéru. Buďte kreativní a sestavte si pohovku či sedací sestavu podle své fantazie a možností vašeho prostoru. LOFT je sofistikovaná, pohodlná a zábavná.

Něco málo o křesle...


Křeslo LOFT je kompletně čalouněné a je k dispozici v široké škále barev a materiálů čalounění včetně vlastního materiálu dodaného zákazníkem. Můžete si tak nechat vyrobit vlastní variantu, která bude odpovídat barevnému a stylovému ladění vašeho interiéru nebo vašim barevným představám.

K dispozici také varianta pro indoor.

Využití

Kam s ním?

Jednoduché křeslo LOFT je moderní, vysoce pohodlné, jednoduché a elegantní. Jeho příjemn tvar v kombinaci s efektní barevností podtrhne krásu každého prostoru. Toto křeslo samostatně nebo společně s dalšími prvky tohoto variabilního systému lze využít na balkónech, terasách, na zahradách, u bazénu, ve venkovním veřejném prostoru, v čekárnách a halách, na terasách a zahrádkách restaurací, kaváren a hotelů.

Na vyžádání lze křeslo za příplatek vybavit speciální úpravou vnitřních materiálů zvyšující odolnost proti požáru.

Šířka (mm) 880
Hloubka (délka) (mm) 880
Celková výška (mm) 630
Výška sedáku (mm) 340
Hmotnost balení nebo produktu (kg) 9
Záruka (měsíce) 24
Objem balení (m3) 0,48
Snímatelný potah Ano
Možnost rozkládaní Ano
Katalog
Produktový list LOFT_EN.pdf
Katalog_2019.pdf
3D prvky
Softline_-_Loft_3D.zip
Registrujte se doprofizony
NOVÝ WEB - CHYBY, RADY ZDE