Cena za kus bez DPH
6 212 CZK
Cena za kus včetně DPH
7 517CZK
Celková cena s DPH (1 ks)
7 517
Dostupnost: Do 8 týdnů
ks
 
prosím zvolte
Výrobce:
SOFTLINE - logo

SOFTLINE - Moderní designový nábytek z Dánska Dánská firma SOFTLINE vznikla roku 1979. Patří mezi lídry v oblasti výroby moderního designového nábytku, který se hodí k modernímu...

DESIGN:
Philip Bro
Philip Bro

Philip Bro je dánský průmyslový designér. Narodil se v roce 1962 a vystudoval Královskou dánskou akademii výtvarných umění v roce 1989 a od té doby zde učil. V roce 1998 otevřel designové...

Stolek STOK

Tento malý a půvabný stoleček je dobré mít vždy vedle sebe... Originální, lehký a mobilní stolek, který je mimořádně užitečný. Můžete jej umístit vedle křesla nebo pohovky a odložit si na něm hrnek s kávou, telefon, iPad či knihu, a mít tak svoje věci neustále po ruce. Skvěle funguje i jako odkládací stolek v chodbě či v hale nebo jako noční stolek v ložnici. Jeho štíhlé nohy a dynamický tvar působí pozitivně a budou stylovým oživením vašeho bytu či interiéru.

Něco málo o stolku...

Solitérní stolek s kovovou podnoží a lakovanou MDF deskou. Stolek je k dispozici v bílém nebo černém provedení. Díky charakteristické rukojeti se se stolky Stok snadno manipuluje a zabírají minimální prostor, protože jsou stohovatelné. 

Využití

Kam s ním?

Originální designový stolek STOK je praktickým kusem nábytku, který najde využití v každém typu prostoru. Jeho jednoduchý dynamický tvar se snese s moderním i klasickým nábytkem, takže ho lze snadno zakomponovat do zařízených interiérů jakéhokoli typu. Bude nepřekonatelný jako odkládací stolek v chodbách a halách či u relaxačních a odpočivných křesel. Jako konferenční stolek najde uplatnění v obývacích pokojích či v kancelářích. Je lehký a snadno se přenáší, takže ho lze využít i na veletrzích, výstavách, v kavárnách, restauracích či hotelech.

Prodlužte životnost nábytku

Chtěli bychom, aby vám nábytek sloužit co nejdéle. Protože víme, že důležitou roli v jeho odolnosti hraje správná údržba, připravili jsme pro vás několik tipů a doporučení, jak se starat o různé typy povrchu a čemu se naopak vyvarovat >> péče o nábytek.

Šířka (mm) 400
Hloubka (délka) (mm) 400
Celková výška (mm) 640
Záruka (měsíce) 24

Katalog
STOK_EN.pdf
Softline_at_home_catalogue_2021.pdf
Softline_main_catalogue_2021.pdf

Nenašli jste zde ke stažení, co jste hledali?

Neztrácejte hlavu a přihlašte se do Profizóny.
3D modely, HR obrázky, technické listy a další materiály čekají tam uloženy u každé značky.

Pokud jste nenašli ani tam, kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme.

Registrujte se doprofizony
NOVÝ WEB - CHYBY, RADY ZDE