Stůl MIRROR malý

Cena za kus bez DPH
4 958 CZK
Cena za kus včetně DPH
5 999CZK
Celková cena s DPH (1 ks)
5 999
Dostupnost: Do 8 týdnů
ks
 
Výrobce:
SOFTLINE - logo

SOFTLINE - Moderní designový nábytek z Dánska Dánská firma SOFTLINE vznikla roku 1979. Patří mezi lídry v oblasti výroby moderního designového nábytku, který se hodí k modernímu městskému...

DESIGN:
Stine Engelbrechtsen
Stine Engelbrechtsen

Narodila se v roce 1972. Vyučila se jako průmyslová designérka na "Danmarks Designskole". Absolvovala 1999, velký projekt: "Zařízení pro venkovní život". Vystaveno 1999 v...

Stůl MIRROR

Jednoduché, elegantní, sofistikované. Půvabný stolek s výškově stavitelnou podnoží, který se leskne jako zrcadlo. Dopřejte svému bytu nový lesk! Zapojte svoji kreativitu a kombinujte stolky různým způsobem nebo je použijte samostatně. Váš nový stolek zaručeně nikdo nepřehlédne.

Něco málo o stolku...


Stolek má ližinovou výškově stavitelnou podnož z chromované oceli a desku z MDF provedenou v bílém laku a ve vysokém lesku. Je k dispozici také ve větším provedení.

Využití


Kam s ním?

Designový stůl MIRROR je elegantní kus nábytku, který dodá vašemu interiéru moderní design a styl. Jako konferenční stolek ho můžete využít samostatně či v kompozici v obývacích pokojích či v kancelářích, ve veřejném prostoru, v lounžích, salóncích, v kavárnách, restauracích či hotelech.

Šířka (mm) 550
Hloubka (délka) (mm) 550
Celková výška (mm) 250/190
Hmotnost balení nebo produktu (kg) 4
Záruka (měsíce) 24
Materiálové provedení desky 19 mm MDF deska
Materiálové provedení podnože Chrom
Možnost rozkládaní Ano
Katalog
Produktový list MIRROR_EN.pdf
Katalog_2019.pdf
3D prvky
Softline_-_Mirror_3D.zip
Registrujte se doprofizony
Stůl MIRROR velký

Stůl MIRROR velký

SOFTLINE8 619 CZK
NOVÝ WEB - CHYBY, RADY ZDE