Konferenční stolek Polar

Cena za kus bez DPH
13 868 CZK
Cena za kus včetně DPH
16 780CZK
Celková cena s DPH (1 ks)
16 780
Dostupnost: Do 6 týdnů
ks
 
prosím zvolte
Matný polypropylen
Polypropylen lesklý
Výrobce:
Tacchini

Moderní italský nábytek TACCHINI Design a kvalitní materiály Tacchini je italská značka založená roku 1967 Antoniem Tacchini. Společnost si zakládá na detailní analýze a logických...

DESIGN:
Pearson Lloyd
Pearson Lloyd

Pearson Lloyd je oceňovaná poradenská služba v oblasti průmyslového designu a inovací se sídlem v Londýně. Studio, které založili Luke Pearson a Tom Lloyd v roce 1997, nabízí služby...

Designový konferenční stolek POLAR

pro milovníky originálního designu


Bez pořádného stolku se neobejde žádný interiér, a to komerční i bytový. Můžete na něj odložit rozečtenou knihu, nedopitý šálek čaje nebo jakékoli další nezbytnosti, které potřebujete mít po ruce. Minimalistický konferenční stolek POLAR, který je k dispozici ve čtyřech barevných provedeních (lesklé či matná bílá, žlutá a černá), vás okouzlí na první pohled. Stolu to bude slušet vedle křesla ze stejné kolekce, kterou pro značku Tacchini vytvořil designér Pearson Lloyd.


Nekonečné množství kombinací


Italská značka Tacchini na to šla chytře. Všechen její nábytek se dá mezi sebou hravě kombinovat a vy si tak můžete vytvořit sestavy přesně podle vašich představ. Na výběr máte velké množství modulárních sedaček, pohovek, křesel, židlí i stolečků, takže s nimi jednoduše vybavíte jak vaší domácnost, tak rozsáhlé komerční prostory. U mnoha kousků máte možnost použít vlastní látku či kůži, díky čemuž se nábytek plně přizpůsobí vašim prostorům. Konferenční stolek POLAR tak bude skvěle vypadat v kombinaci s dalšími produkty z dílny Tacchini.


Prodlužte životnost nábytku

Chtěli bychom, aby vám nábytek sloužit co nejdéle. Protože víme, že důležitou roli v jeho odolnosti hraje správná údržba, připravili jsme pro vás několik tipů a doporučení, jak se starat o různé typy povrchu a čemu se naopak vyvarovat >> péče o nábytek.

Počet kusů v balení 1
Šířka (mm) 490
Hloubka (délka) (mm) 410
Celková výška (mm) 430
Objem balení (m3) 0,15
Hmotnost produktu (kg) 5

Katalog
Tacchini-Product-PolarTable.pdf
Tacchini-Company-Profile.pdf
TacchiniEdizioni-The-Art-of-Staging.pdf
Tacchini-T20-VolumeB.pdf

Nenašli jste zde ke stažení, co jste hledali?

Neztrácejte hlavu a přihlašte se do naší Profizóny, ve které najdete 3D modely, HR obrázky, technické listy a další materiály.

Pokud jste nenašli, co hledáte, kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme.

 

přihlásit do profizóny

Registrujte se doprofizony