VARASCHIN

Outdoorový design VARASCHIN 

Italský venkovní nábytek

Značka VARASCHIN z italských Benátek patří mezi lídry na trhu kvalitního venkovního nábytku. Produkty značky jsou nejčastěji z proutí, ratanu, nebo syntetických materiálů. Italskou firmu VARASCHIN založil v roce 1969 pan Ugo Varaschin. Společnost spolupracuje s renomovanými architekty z různých zemí. Nábytek charakterizuje provázání tradičního řemesla s moderní estetikou. Kromě kolekcí outdoorového nábytku VARASCHIN vyrábí nábytek do interiéru a vysoce designové kousky, pod kterými jsou podepsána nejprestižnější jména italského i světového designu. 


Z historie značky VARASCHIN


Varashchin
vyrábí outdoorový nábytek již od roku 1969. Odborné znalosti společnosti, ze kterých vychází celá výroba, jsou založeny na hlubokých znalostech řemeslného zpracování. Designový koncept značky pramení z neustálého srovnávání se s nejrozvinutějšími stylistickými scénáři.  

 


Výsledek vysoce kvalitní práce lze obdivovat jak na pohled, tak na dotek. Produkty jsou totiž atraktivními designovými kousky, které vynikají tím, že perfektně kombinují formu a funkci. Ústřední hodnotou, která stojí ještě před designem, je bezkonkurenční pohodlí. Na kouscích značky Varaschin je také patrná pozornost pro detail a hlavně kvalita bez kompromisů.

 


Charakteristickým znakem přístupu značky Varaschin je, že si dopřává návrhy  těch nejlepších produktových designérů z Itálie i ze světa. Autorům svých produktů značka svěřuje složitý úkol - transformovat varaschinskou filozofii do prvků a doplňků, které prostřednictvím originální a elegantní koncepce dokáží dovedně harmonizovat exteriéry i interiéry a přinášejí do každodenního života výjimečnost.

 

VARASCHIN spolupracuje s designéry

Filozofie značky Varaschin se jalo interpretovat několik prestižních jmen produktového designu. Odborníci v oboru spojují tradice, inovace a řemeslnou zručnost jako na výchozí bod, ze kterého lze vyvodit novou modernější, přirozenější myšlenku, která je v souladu se současnými moderními trendy, odráží význam kvality a ukazuje krásu venkovní relaxace.

Allain Gilles / Alessandro Dubini / Anki Gneib / Calvi&Brambilla / Christophe Pillet / Enrico Franzolini / Ernesto Lechthaler / Giopato & Coombes / Gordon Gullaumier / Joe Colombo / Kensaku Oshiro / Lo Scalzo Moscheri / Marc Sadler / Mario Mazzer / Monika Graffed / Nigel Coates / Philippe Besteinheider / R&S Varaschin / Toan Nguyen

Hodnoty a priority


Mezi ikonické rysy kolekcí Varschin vždy patřilo ruční tkaní. Zpočátku byl nábytek vyráběn z přírodních vláken, dnes je do jisté míry nahradily syntetické materiály, které jsou schopné zaručit dlouhou trvanlivost bez ztráty lehkosti. Tkaní se provádí podle tradičních technik, které přirozeně splývají s novými formami krásy, které vyžaduje moderna.


Pohodlí je jádrem všech činů a myšlení značky. Varaschin komfort posouvá na nejvyšší možnou úroveň. Těm, kdo se pro značku Varaschin rozhodnou, zaručuje nejen harmonii designu, ale také autentické pohodlí a nejlepší předpoklad k pocitu pohody. Společně se širokým výběrem materiálů a barev produkty zajistí zážitek pro tělo i mysl.   

Kvalita znamená záruku v každém aspektu práce. Materiály byly vybrané s ohledem na funkci a trvanlivost. Řízené výrobní procesy zajišťují přesnost, kterou lze vidět a ocenit v každém drobném detailu konečného produktu. Zvolit si do svého interiéru či exteriéru nábytek značky Varaschin znamená spoléhat se na skutečného partnera.Další z ústředních hodnot je design. Koncepce designu Varaschin je založena na nadčasové kombinaci formy a funkce. Spojení estetiky a komfortu je výzva, kterou jsme si značka sama stanovila a kterou transformuje v designové kousky nábytku. Úzký vztah mezi osobní pohodou a stylovým pobýváním v exteriéru odlišuje filozofii Varaschin od všech ostatních výrobců nábytku.

Více než pět desetiletí strávených výrobou, koncipováním a představováním nových kolekcí venkovního nábytku získala značka Varaschin odborné znalosti, což ji lehce umožňuje jít ruku v ruce s vývojem trhu. Důležité nabyté znalosti pochází z oblasti ergonomie, designéři Varaschinu myslí v první řadě na uživatele a každodenní dlouhodobý vztah s jejich kouskem nábytku. Pojímají ergonomii jako vědu, kterou lze oblékat stylově.   Kvalitní materiály VARASCHIN

Zobrazit více
VARASCHIN_catalogue_ 2021_Worldwide Experience aff_E_LowRes.pdf
Varaschin_catalogue_ Landscapes_2021 Low_res.pdf
Profizona
Cena
CZK
CZK
Typ
Materiál
Materiál - Sedák
Materiál - Podnož
Typ materiálu
Materiál - Stolová deska
Barva
Barva
Provedení kovu
Barva dřeva
Ostatní
Typ područek (židle)
Typ mechaniky (židle/křesla)
Typ podnože (židle/křesla)
Ostatní
Výška (barové židle)
Typ stolu
Tvar stolu
Průměr (stoly)
Typ podnože (stoly)
Délka (stoly)
Šířka (stoly)
Výška podnože (stoly)
Typ svítidla
Vaše volby
Materiál - Sedák:
Materiál - Podnož:
Typ materiálu:
Materiál - Stolová deska:
Barva:
Provedení kovu:
Barva dřeva:
Typ područek (židle):
Typ mechaniky (židle/křesla):
Typ podnože (židle/křesla):
Ostatní:
Výška (barové židle):
Typ stolu:
Tvar stolu:
Průměr (stoly):
Typ podnože (stoly):
Délka (stoly):
Šířka (stoly):
Výška podnože (stoly):
Typ svítidla:
Počet produktů  
Seřadit  
Doprava zdarma
Židle SMART

Židle SMART

VARASCHIN10 186 CZK
Doprava zdarma
Oblíbené
Dvoumístná sedačka s dřevěnou podnoží EMMA
Doprava zdarma
Oblíbené
Barová židle CLEVER 229S5

Barová židle CLEVER 229S5

VARASCHIN11 145 CZK
Doprava zdarma
Květináč LOOP

Květináč LOOP

VARASCHIN29 801 CZK
Doprava zdarma
Dvoumístná sedačka EMMA CROSS
Doprava zdarma
Slunečník COPACABANA

Slunečník COPACABANA

VARASCHIN150 512 CZK
Doprava zdarma
Oblíbené
Svícen BARCODE

Svícen BARCODE

VARASCHIN6 413 CZK
Doprava zdarma
Křeslo BABYLON

Křeslo BABYLON

VARASCHIN69 923 CZK
Doprava zdarma
Židle CLEVER 2293

Židle CLEVER 2293

VARASCHIN10 563 CZK
Doprava zdarma
Konferenční stolek BAHIA

Konferenční stolek BAHIA

VARASCHIN8 505 CZK
Doprava zdarma
Židle CRICKET

Židle CRICKET

VARASCHIN16 975 CZK
Doprava zdarma
Jídelní stůl TIBIDABO

Jídelní stůl TIBIDABO

VARASCHIN58 092 CZK
Doprava zdarma
Oblíbené
Lehátko BARCODE s kolečky

Lehátko BARCODE s kolečky

VARASCHIN62 585 CZK
Doprava zdarma
Čalouněné houpací křeslo SUMMER SET
Doprava zdarma
Květináč EMMA

Květináč EMMA

VARASCHIN24 280 CZK
Doprava zdarma
Dvoumístná sedačka BALI

Dvoumístná sedačka BALI

VARASCHIN105 485 CZK
Počet produktů  
ALAX WEB - CHYBY, RADY ZDE