10 důvodů, proč si vybrat firmu Alax

1. NEJVĚTŠÍ VÝBĚR ZNAČEK: V našem portfoliu naleznete téměř 200 renomovaných značek zaměřujících se na výrobu designového bytového i kancelářského nábytku, osvětlení i dekorací. Za zmínku stojí firmy Pedrali, Narbutas, Magis, Innovation, Vondom, Gaber, Scab či LD Seating. Snadno si tak u nás zařídíte domácí pracovnu, obývací pokoj, jídelnu, dětský pokoj, ale i velké kanceláře, hotelové pokoje či prostory restaurace.

2. VELKÝ VÝBĚR MATERIÁLŮ A BAREVNÝCH PROVEDENÍ: Dřevěná stohovatelná, červená čalouněná v kůži, zelená plastová či venkovní kovová židle. V e-shopu Alax si vybere skutečně každý. Díky sofistikovanému filtru si snadno navolíte materiál, barvu a další parametry a pak už jen vybíráte ze stovek možných variant.

3. KVALITNÍ ZBOŽÍ Z EVROPY: Spolupracujeme výhradně s evropskými firmami, které se pyšní nejrůznějšími certifikáty, jako jsou CATAS, Greenguard či FSC.

4. DVA SHOWROOMY: Chcete produkty vidět naživo? Přijde nás navštívit do showroomu v Karlíně v ulici Urxova 2 nebo do Office Wave by Alax v budově Corso Karlín, Křižíkova 237/36C. Kromě vystavených produktů si zde můžete prohlédnout katalogy a vzorníky.

5. VÍCE NEŽ  30 LET NA TRHU:  Na českém ani slovenském trhu nejsme žádní nováčci. Již od roku 1992 poskytujeme kvalitní produkty a nadstandardní klientský servis. Díky našim zkušenostem vybíráme jen ten nejkvalitnější nábytek a neustále vás zásobujeme novinkami. 

6. KVALIFIKOVANÁ PODPORA: Potřebujete s čímkoliv poradit? Naši zkušení projektoví i obchodní manažeři jsou vám plně k dispozici. Pomůžou vám vybrat správné provedení, ukážou vzorníky a katalogy a zpracují cenovou nabídku či  objednávku. K rychlým dotazům můžete použít také chat, který se nachází na stránkách našeho e-shopu.

7. SLUŽBY ARCHITEKTA: Sníte o novém bydlení, ale nevíte si rady s výběrem a umístěním nábytku? Naši designéři a architekti vám zpracují 2D, případně 3D vizualizace a návrhy. Stačí nám sdělit vaše představy a pak už vše nechat na nás. Více informací o našich službách naleznete na této stránce.

8. MNOHO REALIZACÍ A PROJEKTŮ: Zařizování interiérů i exteriérů zvládáme na jedničku. Není proto divu, že si nás jako dodavatele klasického i atypického nábytku vybraly stovky klientů. V našem portfoliu referencí najdete například hotely Stages, DUO, Miss Sophie's Downtown či Holiday Inn. Náš nábytek také zdobí Návštěvnické centrum Bernard, kanceláře Renault či kliniku RP Clinic.

9. ROZSÁHLÝ VĚRNOSTNÍ PROGRAM: Naše věrnerné zákazníky si hýčkáme. Proto jsme pro všechny z vás vytvořili Alax klub, který všem svým členům přináší velké množství výhod. Kromě 5% slevy na veškeré zboží na vás čekají kredity za nákup a extra slevové akce pouze pro registrované.

10. PROFIZÓNA PRO ARCHITEKTY: Alax myslí i na architekty a interiérové designéry. Naše Profizóna byla vytvořená tak, aby profesionálům v oboru usnadnila práci a nabídla nové možnosti spolupráce. V sofistikovaném rozhraní budete moci snadno vytvářet cenové nabídky, stahovat 3D modely a katalogy a využívat VIP klientské podpory. Všechny členy také pravidelně zveme na naše akce a školení a informujeme je o novinkách ze světa designu a architektury.