Barová židle FRIDA SGSI - čalouněný sedák

Cena za kus bez DPH
10 583 CZK
Cena za kus včetně DPH
12 805CZK
Celková cena s DPH (1 ks)
12 805
Dostupnost: Do 6 týdnů
ks
 
prosím zvolte
CALIENTE ABITEX
ANGEL ABITEX
MAGNUM ABITEX
INCA ABITEX
BOWEN VESCOM
SAMAR VESCOM
SOLE CS ONE MARIO SIRTORI
LAMA ONE MARIO SIRTORI
ROXANA CS ONE MARIO SIRTORI
SOFT UNITO TIPIESSE
prosím zvolte
prosím zvolte
Výrobce:
ACCENTO

Sedací nábytek ACCENTO Kvalitní posezení z Itálie Perspektivní italský výrobce Accento nabízí sedací nábytek jak k domácímu, tak komerčnímu využití. Kousky této značky jsou...

DESIGN:
Gian Luca Tonelli / Davide Carlesi

Barová židle FRIDA SGSI s čalouněným sedákem

Nenápadná elegance

Hledáte moderní, pohodlnou a originální barovku, která se hodí prakticky kamkoliv a je báječně pohodlná? Barová židle FRIDA SGSI s čalouněným sedákem bude pro vás tou pravou! Čalounění sedáku si můžete vybrat v rozsáhlém katalogu odstínů a textilií, včetně kůže nebo vaší vlastní látky. Dřevěná podnož je na výběr v různých odstínech lakovaného dřeva nebo mořeného  buku. Zvolit lze také typ kluzáků podnože. Nohy si můžete zapřít o šikovnou opěrku. Dokonalá barovka, kterou oceníte doma, v kanceláři i ve stylových komerčních prostorech!Accento - Kvalitní sezení z Itálie
 

V nabídce italského výrobce Accento najdete sedací nábytek, jak k domácímu, tak komerčnímu využití. Accento sází na jednoduché minimalistické tvary, kvalitu materiálů i zpracování a jednoduchý design. Kousky této značky jsou nejčastěji vyrobené ze dřeva potažené kvalitním polstrováním. Osvědčily se již v mnoha restauračních zařízeních i ve službách. Všechny kousky jsou 100% vyrobené v Itálii v souladu s certifikáty udržitelnosti a dalšími evropskými standarty. 


Prodlužte životnost nábytku

Chtěli bychom, aby vám nábytek sloužit co nejdéle. Protože víme, že důležitou roli v jeho odolnosti hraje správná údržba, připravili jsme pro vás několik tipů a doporučení, jak se starat o různé typy povrchu a čemu se naopak vyvarovat >> péče o nábytek.

Počet kusů v balení 1
Šířka (mm) 530
Hloubka (délka) (mm) 510
Celková výška (mm) 1050
Výška sedáku (mm) 785
Záruka (měsíce) 24
Objem balení (m3) 0,40
Hmotnost produktu (kg) 10
Spotřeba látky / kůže 0,32/0,60 při objednávce min. 4 ks
Materiál buk, čalounění

Nenašli jste zde ke stažení, co jste hledali?

Neztrácejte hlavu a přihlašte se do naší Profizóny, ve které najdete 3D modely, HR obrázky, technické listy a další materiály.

Pokud jste nenašli, co hledáte, kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme.

 

přihlásit do profizóny

Registrujte se doprofizony

Příbuzné produkty